| Nato: | 28-10-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1613428 |
| Microchip: | 380260002350924 |
| Madre: | BLIVION |
| Padre: | DANKO PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,7% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() DANKO PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 14.84% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() GENNY PASSO DEL LUPO- -COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
![]() LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 0.00% |
||||
![]() BLIVIONHD B ED 0COI: 24.33% |
![]() ADE- ED 0COI: 23.61% |
![]() MARKUS- -COI: 20.99% |
![]() ARGOHD B -COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() DIUKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() MOON PASSO DEL LUPO- -COI: 23.98% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() Uličnice z Molu EsHD B ED 0COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() BRIDGE- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
![]() ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A'IRON MAIDEN DAL CAMPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BLIVION | 1 | 7 | 7 | 4 (57.14%) | 100% | - | - | - | - |
| BRIDGE | 4 | 7 | 28 | 3 (10.71%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| FLY | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | - | 100% | - | - | - |
| DAUNA | 5 | 6.2 | 31 | 10 (32.26%) | 70% | 30% | - | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A'IRON MAIDEN DAL CAMPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BLIVION | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRIDGE | 28 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLY | 12 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DAUNA | 31 | 51.61% | 48.39% | 6.25% | 13.33% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | CNAYTUK PASSO DEL LUPO | 1,69436% | 18.75 | 23,88% | 115 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,43593% | 12.5 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,41983% | 12.5 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Aron Malý Bysterec | 0,45927% | 10.9375 | 21,74% | 22 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6 | Dyk Věrný | 0,21816% | 9.375 | 18,64% | 48 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | CUTT | 0,10576% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 9 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,7,7,7,7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 11.71875 | 16,83% | 38 |
| 7 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,16711% | 9.375 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,16279% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| COI TOTALE: | 5,79255% |