| Dátum narodenia: | 04-12-2011 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Grey spod Ďumbiera |
| Otec: | Akkon de Molay |
| Chovateľ: | Amant Gris |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.02 % Powered by WGI LAB | Výber: | A61 Oh P1 Xv55,7 Xf109,8 |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|---|---|---|---|---|
| Courage Amant Gris x Jaguar Kuklík 2015-12-29 | |||||
| Anue Unega Wahya ♁ | - | - | - | - | |
| Aheeta Unega Wahya ♁ | - | - | - | - | PL |
| Ahátu Bron Unega Wahya ♂ | - | - | - | - | |
| Agnienon Kali Unega Wahya ♂ | - | - | - | - | PL |
| Courage Amant Gris x Cézar Vlčí démon 2017-10-16 | |||||
| Babí léto Unega Wahya ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A65,0 OG Xf110,77 Xv54,62 Xh0,61 Xhs19,23 Xb18,46 Xe |
| Baquir Joey Unega Wahya ♂ | HD B | - | n/n | n/n | A69,0 M5 OG Xf107,25 Xv55,07 Xh0,67 Xhs18,84 Xb18,84 Xe L7 Qr |
| Baraka Unega Wahya ♁ | - | - | - | - | |
| Bean Sídhe Unega Wahya ♁ | - | - | - | - | |
| Beltaine Unega Wahya ♁ | HD A | - | n/n | n/n | A66 OG Xf107,58 Xv54,55 Xh0,6875 P1 |
| Biboon Unega Wahya ♂ | - | - | - | - | |
| Bódha Unega Wahya ♂ | - | - | - | - | |
| Bouřka Unega Wahya ♁ | - | - | - | - | |
| Courage Amant Gris x Athalas Kalimero Bohemica 2019-12-13 | |||||
| Coffi Unega Wahya ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A67,0 OH Xf107,46 Xv52,99 Xh0,61 Xhs20,15 Xb17,91 Xe |
| Cayuga Unega Wahya ♂ | - | - | - | - | |
| Výstava | Dátum | Kategória | Hodnotenie | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Specialni Vystava KCHCSV Giudice: Jana Tomeskova |
13-09-2015 | Open class | Eccellente | - | |
||
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Courage Amant Gris | 3 | 4.67 | 14 | 9 (64.29%) | 22.22% | 11.11% | - | - | - |
| Grey spod Ďumbiera | 4 | 3.75 | 15 | 11 (73.33%) | 45.45% | 36.36% | - | 9.09% | 9.09% |
| Arys z Oravy | 6 | 5.33 | 32 | 22 (68.75%) | 63.64% | 22.73% | 9.09% | 4.55% | - |
| Grácia Dór | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 2 | 7 | 14 | 3 (21.43%) | 100% | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 4 | 7.25 | 29 | 2 (6.9%) | 100% | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Courage Amant Gris | 14 | 50% | 50% | 28.57% | 28.57% | 68 cm | 65.5 cm | 107.4 | 54.1 | - | 109.2 | 54.6 | 0.7 |
| Grey spod Ďumbiera | 15 | 53.33% | 46.67% | 37.5% | 71.43% | 68.3 cm | 60.8 cm | 109.8 | 53.6 | - | 112 | 55.2 | - |
| Arys z Oravy | 32 | 56.25% | 43.75% | 50% | 50% | 57.7 cm | 60.6 cm | 105 | 54.6 | 27.2 | 114.7 | 54.1 | - |
| Grácia Dór | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 14 | 50% | 50% | 14.29% | 42.86% | 66 cm | 59.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 29 | 34.48% | 65.52% | 40% | 26.32% | 66.8 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Asta od Grandtnerov CS | 0,46505% | 9.375 | 19,86% | 14 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 4,5,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,2656% | 12.5 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,31906% | 7.8125 | 10,28% | 29 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,5 | Binc Pohostinstvo CS | 0,3933% | 10.15625 | 0,73% | 62 |
| 27 | ♂ 7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,36621% | 30.46875 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,15271% | 8.59375 | 4,64% | 60 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Beckie z Lisého dvora CS | 0,05844% | 5.46875 | 20,35% | 20 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| CELKOVÝ COI: | 2,6364% |