| Nato: | 29-12-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Courage Amant Gris |
| Padre: | Jaguar Kuklík |
| Allevatore: | Unega Wahya |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,46% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.58 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Jaguar KuklíkHD A ED 0COI: 22.26% |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() Wolfish Witch z Molu EsHD A -COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Courage Amant GrisHD B ED 0COI: 21.29% |
![]() Akkon de MolayHD A ED 0COI: 18.68% |
![]() Drak Lupus Bohemia GenaoHD A ED 0COI: 16.68% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Becky z KamenačekHD A -COI: 17.11% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Heňa Kysucká hviezdaHD C -COI: 18.03% |
Ben Zlatá žilaHD A -COI: 13.95% |
|||
Céza Kysucká hviezda- -COI: 18.38% |
||||
![]() Grey spod ĎumbieraHD B -COI: 26.23% |
![]() Dino z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
![]() Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
|
Moňa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aheeta Unega Wahya | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Courage Amant Gris | 3 | 4.67 | 14 | 9 (64.29%) | 22.22% | 11.11% | - | - | - |
| Grey spod Ďumbiera | 4 | 3.75 | 15 | 11 (73.33%) | 45.45% | 36.36% | - | 9.09% | 9.09% |
| Arys z Oravy | 6 | 5.33 | 32 | 22 (68.75%) | 63.64% | 22.73% | 9.09% | 4.55% | - |
| Grácia Dór | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 2 | 7 | 14 | 3 (21.43%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aheeta Unega Wahya | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Courage Amant Gris | 14 | 50% | 50% | 28.57% | 28.57% | 68 cm | 65.5 cm | 107.4 | 54.1 | - | 109.2 | 54.6 | 0.7 |
| Grey spod Ďumbiera | 15 | 53.33% | 46.67% | 37.5% | 71.43% | 68.3 cm | 60.8 cm | 109.8 | 53.6 | - | 112 | 55.2 | - |
| Arys z Oravy | 32 | 56.25% | 43.75% | 50% | 50% | 57.7 cm | 60.6 cm | 105 | 54.6 | 27.2 | 114.7 | 54.1 | - |
| Grácia Dór | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 14 | 50% | 50% | 14.29% | 42.86% | 66 cm | 59.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3,6 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,97144% | 17.1875 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Bux z Krotkovského dvora CS | 0,26086% | 7.8125 | 35,55% | 5 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Vebi z Rosíkova | 0,25027% | 7.8125 | 29,63% | 5 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 6.25 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.03125 | 19,43% | 34 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 7.8125 | 36,18% | 91 |
| COI TOTALE: | 2,68058% |