| Nato: | 29-12-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Courage Amant Gris |
| Padre: | Jaguar Kuklík |
| Allevatore: | Unega Wahya |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,46% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.58 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Jaguar KuklíkHD A ED 0COI: 22.26% |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() Wolfish Witch z Molu EsHD A -COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Courage Amant GrisHD B ED 0COI: 21.29% |
![]() Akkon de MolayHD A ED 0COI: 18.68% |
![]() Drak Lupus Bohemia GenaoHD A ED 0COI: 16.68% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Becky z KamenačekHD A -COI: 17.11% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Heňa Kysucká hviezdaHD C -COI: 18.03% |
Ben Zlatá žilaHD A -COI: 13.95% |
|||
Céza Kysucká hviezda- -COI: 18.38% |
||||
![]() Grey spod ĎumbieraHD B -COI: 26.23% |
![]() Dino z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
![]() Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
|
Moňa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ahátu Bron Unega Wahya | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jaguar Kuklík | 2 | 6.5 | 13 | 9 (69.23%) | - | - | - | - | - |
| CHEWBE | 10 | 6.7 | 67 | 33 (49.25%) | 78.79% | 3.03% | 3.03% | - | - |
| ARIMMINUM NOUAU | 18 | 6.89 | 124 | 54 (43.55%) | 66.67% | 12.96% | 3.7% | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ahátu Bron Unega Wahya | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jaguar Kuklík | 13 | 84.62% | 15.38% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHEWBE | 67 | 53.73% | 46.27% | 25% | 25.81% | 70 cm | 64.8 cm | 106.3 | 53.8 | - | 107.5 | 55.2 | - |
| ARIMMINUM NOUAU | 124 | 45.16% | 54.84% | 3.57% | 4.41% | 68 cm | 61 cm | 105.3 | 52.6 | - | 109 | 53.7 | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3,6 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,97144% | 17.1875 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Bux z Krotkovského dvora CS | 0,26086% | 7.8125 | 35,55% | 5 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Vebi z Rosíkova | 0,25027% | 7.8125 | 29,63% | 5 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 6.25 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.03125 | 19,43% | 34 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 7.8125 | 36,18% | 91 |
| COI TOTALE: | 2,68058% |