| Nato: | 06-11-2008 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Arys z Oravy |
| Padre: | Hitt spod Ďumbiera |
| Allevatore: | Crying Wolf |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | HU |
| WOLF BLOOD: | 29.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.80 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A62 Og P1 Xv56,5 Xf112,1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Enigma x Zar z Molu Es 2013-02-10 | |||||
| Calfa Eden severu ♁ | - | - | - | - | |
| Carlisle Cullen Eden severu ♁ | - | - | - | - | |
| Ciro Eden severu ♂ | - | - | - | - | |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzinárodná výstava psov Springduodanube - Bratislava Giudice: Jaroslav Matyáš (SK) |
15-05-2010 | Open class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Enigma | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| Arys z Oravy | 6 | 5.33 | 32 | 22 (68.75%) | 63.64% | 22.73% | 9.09% | 4.55% | - |
| Grácia Dór | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 2 | 7 | 14 | 3 (21.43%) | 100% | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 4 | 7.25 | 29 | 2 (6.9%) | 100% | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Enigma | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arys z Oravy | 32 | 56.25% | 43.75% | 50% | 50% | 57.7 cm | 60.6 cm | 105 | 54.6 | 27.2 | 114.7 | 54.1 | - |
| Grácia Dór | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 14 | 50% | 50% | 14.29% | 42.86% | 66 cm | 59.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 29 | 34.48% | 65.52% | 40% | 26.32% | 66.8 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 3 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,52625% | 17.1875 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,63812% | 12.5 | 10,28% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4,5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,99599% | 14.84375 | 36,18% | 91 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 4 | Flota z Rosíkova CS | 0,32487% | 10.9375 | 11,03% | 11 |
| 27 | ♂ 6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,5,6,6,6,6,6,6,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,15039% | 39.0625 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,5,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,24576% | 9.375 | 26,03% | 31 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7 | Atos z Belešova CS | 0,16243% | 7.8125 | 11,03% | 68 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,16093% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 8 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 10.15625 | 10,65% | 33 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 0,05198% | 3.90625 | 6,46% | 23 |
| COI TOTALE: | 8,47265% |