Datum narození: | 11-01-2014 |
Pohlaví: | Fena |
Registr: | LO1434307 |
Mikročip: | 380260041279070 |
Matka: | IKA |
Otec: | AKELA |
Chovatel: | LA FAVOLA DEL LUPO |
Majitel: | COLOMBO ANNALISA MARIA (LA FAVOLA DEL LUPO) |
Původ: | IT |
WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI Project |
COI: | 23,96% Powered by WGI Project |
Výběr: | - |
Kontakty: | 3200588456 - 3276228824 |
AKELAHD A ED 0 |
UDINI' PASSO DEL LUPOHD A ED 0 |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A - |
CUTTHD A - |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A - |
Dyk Věrný- - |
||
GLADIAHD B - |
|||
ARIMMINUM JOLIEHD B ED 0 |
Crying Wolf Robin HoodHD A - |
Crying Wolf GalibaHD B - |
|
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B - |
|||
ARIMMINUM VEGAHD B ED 0 |
CUTTHD A - |
||
ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A - |
|||
IKAHD A ED 0 |
ARIMMINUM VASSELHD A ED 0 |
Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0 |
Carr Malý BysterecHD A - |
Amy z Čakajovského dvoraHD A - |
|||
ARIMMINUM RAJKAHD A - |
LONEWOLFHD A - |
||
July z Molu EsHD A - |
|||
BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0 |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A - |
||
NAZKAHD B - |
Charon Šedá eminenceHD A - |
||
Jméno | HD | ED | DM | DW | Výběr |
---|---|---|---|---|---|
ARYA STARK DELLA FAVOLA DEL LUPO x ARIMMINUM GIDEON NEAL 2019-08-22 | |||||
INVIDIA DELLA FAVOLA DEL LUPO | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A60 E8 E12 N3 OH Xf105,83 Xv50 Xh0,724 Xhs20 Xb18,3 F |
INCANTO DELLA FAVOLA DEL LUPO | - | - | - | - | |
INFINITO DELLA FAVOLA DEL LUPO | HD A | ED 0 | - | - | A66 OH Xf106 Xv54,5 Xh0,583 Xhs20,45 Xb17,4 |
INFERNO DELLA FAVOLA DEL LUPO | HD A | ED 0 | - | - | |
ISABEAU DELLA FAVOLA DEL LUPO | HD A | ED 0 | n/DM | n/DW | A64 OC Xf107,14 Xv53,17 Xh0,667 Xhs16,4 Xb17,9 F |
IRA DELLA FAVOLA DEL LUPO | - | - | - | - | |
ARYA STARK DELLA FAVOLA DEL LUPO x HAR GAR RAGNAR DELLA FAVOLA DEL LUPO 2020-11-12 | |||||
L'UNICA DELLA FAVOLA DEL LUPO | HD A | ED 0 | - | - | A63.5 Xf109,45 Xv54,33 Xh0,64 Xhs19,69 Xb18,9 Xe Xt |
Zkouška | Datum | Místo | Kvalifikace |
---|---|---|---|
BH | 21-05-2016 | Brescello (BH) | Superato |
Esordienti | 13-03-2016 | San Vito al Tagliamento (UD) | 181 pt (B=88 C=93) |
SVP1 (40km) | 18-04-2015 | Brescello (RE) | 3:06 Eccellente |
Výstava | Datum | Kategorie | Hodnocení | Poz. | Tituly | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Internazionale di Udine Giudice: Gabriele Dondi (IT) |
13-08-2014 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
Internazionale di Gradisca d'Isonzo Giudice: Walter Residori (IT) |
14-08-2014 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
Raduno di Serramazzoni (MO) Giudice: Jindrich J. (CZ): F + BOB, Sambucco G. (IT): M |
07-09-2014 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | |
||
CACIB Šempeter 2014 Giudice: Lidija Okle??Ä?en SLO |
08-11-2014 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane |
||
CACIB Vrtojba Giudice: Tanya Ahlman Stockmari |
09-11-2014 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale di Sanremo Giudice: Bruno Nodalli (IT) |
16-11-2014 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane |
||
Internazionale di Cremona Giudice: Bellan Sonia (IT) |
29-11-2014 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane |
||
Raduno di Cremona Giudice: Silvio Rivolta (IT) |
30-11-2014 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 3 | |
||
Nazionale di Belluno Giudice: Erwin Deutchscher (DE) |
06-12-2014 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane |
||
Internazionale di Verona Giudice: Stefan Sinko (SLO) |
07-12-2014 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
CACIB Ljubljana I Giudice: Anna Redlicka (PL) |
17-01-2015 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane, Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
CACIB Ljubljana II Giudice: Miroslav Zidar (SI) |
18-01-2015 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
Raduno di Padova Giudice: Giancarlo Sambuco (IT) |
24-01-2015 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
Internazionale di Padova Giudice: Biasiolo Giuliano (IT) |
24-01-2015 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane |
||
Raduno di Reggio Emilia Giudice: M: Ridarcikova (SK) - F: Nodalli (IT) |
14-03-2015 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
Internazionale di Reggio Emilia Giudice: Larive Jean-Claude (FR) |
14-03-2015 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane |
||
Internazionale di Reggio Emilia Giudice: Bezzecchi Giulio (IT) |
15-03-2015 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Raduno di Reggio Emilia Giudice: M: Nodalli (IT) F: Ridarcikova (SK) |
15-03-2015 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | |
||
Internazionale di Alessandria Giudice: Bottero Amedeo (IT) |
01-05-2015 | Middle class | Eccellente | 2 | ris. CAC, ris. CACIB |
||
Raduno di Alessandria Giudice: Leos Jancik (CZ) |
02-05-2015 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Nazionale di Asti Giudice: Falletti Bellan Sonia |
03-05-2015 | Working class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale di Klagenfurt Giudice: Zlatko Kraljic (HR) |
06-06-2015 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Internazionale di Klagenfurt Giudice: Agafonova Elena (RU) |
07-06-2015 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
Raduno WDS 2015 Giudice: Kavcic Blaz |
13-06-2015 | Working class | Eccellente | 4 | |
||
WDS 2015 Giudice: Kavcic Marija ( Male + BOB ) & MOLINARI CARLA (F) |
14-06-2015 | Working class | Eccellente | 4 | |
||
Internazionale di Bled Giudice: Saso Novak (SLO) |
20-06-2015 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
Nazionale di Piancavallo (PN) Giudice: Saso Novak (SLO) |
19-07-2015 | Working class | Eccellente | 3 | |
||
Internazionale di Gradisca d'Isonzo Giudice: Mijiatovic Jadranka (HR) |
14-08-2015 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOS |
||
Nazionale di Sacile Giudice: Giuseppe Alessandra |
24-08-2015 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Nazionale di Treviso Giudice: Beata Petkevica |
06-09-2015 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Nazionale di Bergamo Giudice: Guido Vandoni |
26-09-2015 | Working class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Internazionale di Bergamo Giudice: Satu Yla Mononen |
27-09-2015 | Working class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
Raduno di Sanremo Giudice: Bezzecchi Giulio |
14-11-2015 | Champion class | Eccellente | 2 | |
||
Internazionale di Sanremo Giudice: Andree Gigot (FR) |
14-11-2015 | Champion class | Eccellente | 2 | |
||
Internazionale di Milano Giudice: Gerasimova Marina |
10-01-2016 | Champion class | Eccellente | 3 | |
||
Internazionale di Rijeka Giudice: Dubravka Reicher |
06-02-2016 | Champion class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
Duo CACIB Nitra Giudice: Pehar Tino |
02-04-2016 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Duo CACIB Nitra Giudice: Catalan Luis |
03-04-2016 | Working class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Internazionale di Klagenfurt Giudice: Oklescen Lidija |
18-06-2016 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOS |
||
Internazionale di Klagenfurt Giudice: Kochan Anna (PL) |
19-06-2016 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
Speciale di Udine Giudice: Giulio Bezzecchi (IT) |
25-06-2016 | Champion class | Eccellente | 2 | |
||
1° Raduno CLC-Italia Giudice: Sarka Matrasova |
17-09-2016 | Open class | Eccellente | - | |
||
Internazionale di Lipica Giudice: Smojver Selimovic Jadranka |
08-10-2016 | Open class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
DUO CACIB Praha Giudice: Ladislav Kukla |
29-10-2016 | Champion class | Eccellente | 3 | |
||
DUO CACIB Praha Giudice: Philippou Kelveri Sonia |
30-10-2016 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC |
||
IDS CACIB Šempeter Giudice: Brigita Kremser (SI) |
12-11-2016 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOS |
||
CACIB Vrtojba Giudice: Ferdinando Asnaghi |
13-11-2016 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
World Special Show of Slovak National Breeds Giudice: Jaroslav Matyas SK (maschi) - Piskay Vladimir S |
18-02-2017 | Champion class | Eccellente | - | |
||
CACIB di Umag (HR) Giudice: Nedad Andrich (HR) |
03-06-2017 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
||
Cacib Rijeka Giudice: JASNA MATEJCIC |
24-02-2018 | Champion class | Eccellente | 1 | CAC, ris. CACIB |
VÝSLEDKY VÝSTAVY PÁRU | ||
Výstava | Majitel | Umístění |
---|---|---|
Internazionale di Milano | COLOMBO ANNALISA MARIA (LA FAVOLA DEL LUPO) | 1 |
Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARYA STARK DELLA FAVOLA DEL LUPO | 2 | 3.5 | 7 | 5 (71.43%) | 100% | - | - | - | - |
IKA | 4 | 8.25 | 33 | 21 (63.64%) | 66.67% | 19.05% | 4.76% | - | - |
FALU' PASSO DEL LUPO | 5 | 7 | 35 | 6 (17.14%) | 100% | - | - | - | - |
NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARYA STARK DELLA FAVOLA DEL LUPO | 7 | 42.86% | 57.14% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62 cm | 106 | 54.5 | - | 106.5 | 51.6 | - |
IKA | 33 | 57.58% | 42.42% | 10.53% | 14.29% | 69.5 cm | 65.5 cm | 109.3 | 54.6 | 0.7 | 110 | 54.5 | 0.7 |
FALU' PASSO DEL LUPO | 35 | 62.86% | 37.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Výběr | HD | ED |
---|---|---|---|---|---|---|
3,4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,74372% | 18.75 | A70 OD P3 Cp | HD A | - |
4,4,5 | CUTT | 0,42305% | 15.625 | A64,5 OC P14 | HD A | - |
4,5,5,6,6,6,7 | Charon Šedá eminence | 1,67109% | 17.96875 | A71 OG P1 | HD A | - |
5,5,6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,33242% | 9.375 | - | - | |
5,6,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 6.25 | - | - | |
5,7,7 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,06255% | 4.6875 | A63 C2 OH R1 P1 | - | - |
5,7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 5.46875 | A67,5 OF R1 P1 | HD B | - |
CELKOVÝ COI: | 4,46938% |