| Born: | 04-12-2013 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | LO1423792 |
| Microchip: | 380260041760598 |
| Mother: | TAISS PASSO DEL LUPO |
| Father: | ARC |
| Breeder: | - |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.22 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() ARC- -COI: 22.27% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
![]() INDUK- -COI: 17.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Elka z Vlčí pláně CSHD A -COI: 14.83% |
||||
![]() ICA- -COI: 19.39% |
![]() Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Gábina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() DAHLIAHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() TAISS PASSO DEL LUPO- -COI: 14.84% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() QUERIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
![]() LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 0.00% |
||||
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TYSON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARC | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| LUPO | 10 | 5.2 | 52 | 5 (9.62%) | 40% | 40% | 20% | - | - |
| INDUK | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 18 | 6.67 | 120 | 27 (22.5%) | 40.74% | 44.44% | - | 7.41% | 7.41% |
| Aras z Jundrovského boru CS | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 42.86% | - | 42.86% | - | 14.29% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TYSON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARC | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LUPO | 52 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK | 15 | 26.67% | 73.33% | 25% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Charon Šedá eminence | 120 | 44.17% | 55.83% | 1.89% | 7.46% | 71 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aras z Jundrovského boru CS | 22 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | 12.5% | 69.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,87186% | 12.5 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,83966% | 12.5 | 20,03% | 38 |
| 6 | ♂ 4,5,6,7 - ♀ 6,7 | Charon Šedá eminence | 0,50133% | 14.0625 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Dyk Věrný | 0,21816% | 9.375 | 18,64% | 48 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Alan Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 4.6875 | 21,29% | 53 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 6.25 | 15,75% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 9.375 | 16,83% | 38 |
| COI TOTAL: | 2,87813% |