| Datum narození: | 10-12-2012 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | LO1327397 |
| Mikročip: | 380260002004212 |
| Matka: | CHIBA |
| Otec: | ARIMMINUM NAMANASLU |
| Chovatel: | TAMPUCCI JESSICA (MAGICWOLF) |
| Majitel: | DEL CHIARO FRANCESCA |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,94% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.63 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
|
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
![]() Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
|
Moňa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() CHIBAHD A ED 0COI: 20.79% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Výstava | Datum | Kategorie | Hodnocení | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raduno Club Cane Lupo Cecoslovacco Giudice: Dolejsova Olga (CZ) - Maschi+BOB; Poduschka-Aigner |
15-03-2014 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | - | |
||
| Esposizione Internazionale canina di Empoli Giudice: Marina Ostrovskaya |
01-06-2014 | Middle class | Eccellente | 2 | ris. CAC, ris. CACIB |
||
| Raduno di Serramazzoni (MO) Giudice: Jindrich J. (CZ): F + BOB, Sambucco G. (IT): M |
07-09-2014 | Middle class | Eccellente | 1 | |
||
| Internazionale di Sanremo Giudice: Bruno Nodalli (IT) |
16-11-2014 | Middle class | Eccellente | 2 | |
||
| Mostra SpecIale di Massa Carrara Giudice: Cond? Pietro Paolo |
04-01-2015 | Open class | Molto buono | 4 | |
||
| Nazionale di Livorno Giudice: Matejcic Jasminka |
08-03-2015 | Open class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Raduno di Reggio Emilia Giudice: M: Nodalli (IT) F: Ridarcikova (SK) |
15-03-2015 | Open class | Molto buono | - | |
||
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARLENEMAGICWOLF | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHIBA | 4 | 6.5 | 26 | 9 (34.62%) | 44.44% | 22.22% | - | - | - |
| ASHOKA | 5 | 4.4 | 22 | 20 (90.91%) | 70% | 25% | - | - | 5% |
| Beau Isabeau z Peronowki | 2 | 4 | 8 | 7 (87.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARLENEMAGICWOLF | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHIBA | 26 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASHOKA | 22 | 36.36% | 63.64% | 12.5% | 7.14% | 67 cm | 67 cm | - | - | - | - | - | - |
| Beau Isabeau z Peronowki | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5 | Amálka od Buližníku CS | 0,65708% | 15.625 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Macek z Rosíkova CS | 0,11827% | 4.6875 | 22,54% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 4.6875 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Chizma z Rosíkova CS | 0,11688% | 4.6875 | 20,35% | 27 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| CELKOVÝ COI: | 4,73152% |