| Nato: | 22-10-2024 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Carlotta-Chenoa von den Ruhrpottwölfen |
| Padre: | KEMOSABE EZECHIELELUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,32% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | N/D % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | N/D % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() KEMOSABE EZECHIELELUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
GIOY DEI LUPI DI GUBBIOHD A ED BLCOI: 19.79% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Xezbeth z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ibona Radov DvorHD A -COI: 19.46% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Ibona Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
||||
![]() ALICEHD A ED 0COI: 21.24% |
![]() EZECHIELE OLIM PALUSHD B ED 0COI: 21.39% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
ARUK- -COI: 26.32% |
|||
JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
||||
![]() ARIMMINUM MIRA- -COI: 25.38% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARIMMINUM BLAZE OF GLORYHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|||
ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() Carlotta-Chenoa von den Ruhrpottwölfen- -COI: 21.21% |
![]() Floyd from Bandit's WorldHD A -COI: 19.69% |
![]() Cirion Potomok vlkovHD A ED 0COI: 20.87% |
![]() Ares Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Frei Malý BysterecHD A -COI: 26.36% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Chunami from Bandit's WorldHD B ED 0COI: 18.29% |
![]() Dat Šedý chlupHD A -COI: 17.53% |
Ceroky Crazy Eden severuHD B -COI: 16.11% |
||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Alka Volání KarpatHD A -COI: 21.99% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|||
Alba Chlumecké podzámčíHD C -COI: 22.33% |
||||
![]() Gwynifer Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 21.72% |
![]() Crying Wolf MounthyHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
![]() Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
Aron Vlčie údolieHD A ED 0COI: 19.05% |
||
Bekky Kollárov dvor- -COI: 28.56% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Double Lupa von den Ruhrpottwölfen | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carlotta-Chenoa von den Ruhrpottwölfen | 1 | 9 | 9 | 9 (100%) | - | - | - | - | - |
| Gwynifer Outlaws Heaven | 3 | 6 | 18 | 3 (16.67%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Orin od Úhoště | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 7 | 5.71 | 40 | 13 (32.5%) | 69.23% | 23.08% | 7.69% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Double Lupa von den Ruhrpottwölfen | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carlotta-Chenoa von den Ruhrpottwölfen | 9 | 22.22% | 77.78% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gwynifer Outlaws Heaven | 18 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Orin od Úhoště | 21 | 47.62% | 52.38% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 40 | 57.5% | 42.5% | 21.74% | 17.65% | 66 cm | 62.7 cm | - | - | - | 104 | 55 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 4,5,6 - ♀ 6 | Ambra Vlčí naděje | 0,3354% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Carr Malý Bysterec | 0,23006% | 6.25 | 21,58% | 112 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,7,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 10.15625 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Askia Slnečný dvor | 0,11688% | 6.25 | 23,73% | 29 |
| 6 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 1.4067% |