| Nato: | 07-10-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Evička Strážca divočiny |
| Padre: | EDWIN SALTO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | BR |
| WOLF BLOOD: | 28.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | N/D % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | N/D % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() EDWIN SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 21.65% |
![]() Cairo SotisHD A ED 0COI: 22.13% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|||
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
![]() Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
Ikar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 31.05% |
|||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Zela z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.69% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Qareen z PeronówkiHD A ED 0COI: 19.21% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Evička Strážca divočinyHD B ED 0COI: 26.78% |
![]() Ian Gillan von der WolfsschleifeHD A -COI: 23.74% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Alba Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
|
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Kirby Kysucká hviezdaHD A -COI: 23.65% |
Car Kollárov dvor- -COI: 37.11% |
|||
Céza Kysucká hviezda- -COI: 18.38% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cora do Recanto dos Lobos | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Evička Strážca divočiny | 3 | 5.67 | 17 | 17 (100%) | - | - | - | - | - |
| Alba Saris wolfs | 4 | 5 | 20 | 11 (55%) | 72.73% | 9.09% | - | - | - |
| Cora Biely tesák | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Kirby Kysucká hviezda | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 16.67% | 16.67% | - | - | - |
| Céza Kysucká hviezda | 5 | 4 | 20 | 4 (20%) | 75% | - | 25% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cora do Recanto dos Lobos | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Evička Strážca divočiny | 17 | 52.94% | 47.06% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alba Saris wolfs | 20 | 40% | 60% | 37.5% | 50% | 68.3 cm | 62.5 cm | 109.8 | 55.1 | 0.7 | 108.3 | 55.6 | 0.6 |
| Cora Biely tesák | 14 | 42.86% | 57.14% | 33.33% | 50% | 66.5 cm | 63.8 cm | 110.6 | 54.6 | 0.6 | 109 | 54.3 | 0.7 |
| Kirby Kysucká hviezda | 9 | 55.56% | 44.44% | 20% | 25% | 68 cm | 63 cm | 108.8 | 54.4 | 0.6 | - | - | - |
| Céza Kysucká hviezda | 20 | 50% | 50% | 30% | 30% | 65.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Eligo z Peronowki | 3,3857% | 25 | 18,21% | 91 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,4 | Hero z Rofa | 0,91169% | 18.75 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 15.625 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Fenndy Kollárov dvor | 0,51946% | 9.375 | 37,11% | 6 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Blek z Liehovarského dvora | 0,45246% | 9.375 | 19,01% | 36 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,5,5 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 12.5 | 14,97% | 28 |
| 5 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| COI TOTALE: | 6.1437% |