| Nato: | 30-05-2021 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO21128020 |
| Microchip: | 380260044411745 |
| Madre: | KYUMA DEI LUPI DI GUBBIO |
| Padre: | AMAROK |
| Allevatore: | BONINSEGNA MARIO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,93% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() AMAROKHD A ED 0COI: 24.09% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARIMMINUM FAIRY TALEHD A ED 0COI: 20.12% |
![]() AMAROK ARIMMINUM -Mazzoni-HD B ED 0COI: 20.07% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() KYUMA DEI LUPI DI GUBBIOHD A ED 0COI: 20.82% |
![]() VAREN L'AMICO DEL LUPOHD B ED 0COI: 26.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 24.29% |
![]() TAYSON PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() BENNY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() CHRISNA DEI LUPIHD A ED 0COI: 20.45% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AKELA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AMAROK | 2 | 2.5 | 5 | 3 (60%) | 33.33% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM NAMANASLU | 17 | 6.18 | 105 | 45 (42.86%) | 55.56% | 42.22% | 2.22% | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AKELA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AMAROK | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM NAMANASLU | 105 | 55.24% | 44.76% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 1,29525% | 15.625 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 1,3416% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,43593% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,41983% | 9.375 | 20,03% | 38 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | CUTT | 0,10576% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| COI TOTALE: | 3.92792% |