| Nato: | 11-01-2022 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Imperia de Campos y Lobos |
| Padre: | Magnus Malý Bysterec |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.95 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Magnus Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.51% |
![]() Jassper Malý BysterecHD A -COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Connie Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.20% |
![]() Akaj Vlčí tlapkaHD C ED 0COI: 22.12% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Imperia de Campos y Lobos- -COI: 24.03% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Tintilin II z PeronówkiHD B ED 0COI: 25.76% |
![]() Jestan II z PeronówkiHD A ED 0COI: 22.81% |
![]() Corgoň Vlčí démonHD B -COI: 23.62% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
|
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Jaud Malý BysterecHD A ED 0COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Audaz de la Manada de Gredos | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Imperia de Campos y Lobos | 1 | 5 | 5 | 5 (100%) | - | - | - | - | - |
| Tintilin II z Peronówki | 2 | 5 | 10 | 5 (50%) | - | - | - | - | - |
| Jaud Malý Bysterec | 4 | 6.5 | 26 | 16 (61.54%) | 25% | 6.25% | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 7 | 4.14 | 29 | 13 (44.83%) | 84.62% | 7.69% | 7.69% | - | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Audaz de la Manada de Gredos | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Imperia de Campos y Lobos | 5 | 20% | 80% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tintilin II z Peronówki | 10 | 70% | 30% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jaud Malý Bysterec | 26 | 46.15% | 53.85% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 29 | 41.38% | 58.62% | 50% | 35.29% | 66.8 cm | 62 cm | 107.1 | 56.2 | - | 114.6 | 55.3 | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | 40% | 68.5 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Eligo z Peronowki | 1,69285% | 18.75 | 18,21% | 91 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Askia Slnečný dvor | 2,8052% | 21.875 | 23,73% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Aida Vlčí démon | 0,43692% | 9.375 | 19,42% | 16 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,6 | Hero z Rofa | 0,45585% | 14.0625 | 20,48% | 35 |
| 7 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 11.71875 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 6 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6,7,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,15953% | 8.59375 | 10,28% | 29 |
| COI TOTALE: | 6.60036% |