| Nato: | 11-09-2025 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Ozzie z Katusického dvora |
| Padre: | AACHEN GAIUS STRAZCA DIVOCINY |
| Allevatore: | z Katusického dvora |
| Proprietario: | |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 16.86 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() AACHEN GAIUS STRAZCA DIVOCINYHD A ED 0COI: 23.68% |
![]() Taabernakkelin LeroyHD A ED 0COI: 26.44% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Elys spod ĎumbieraHD C -COI: 26.19% |
![]() Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Amir Bonus- -COI: 32.27% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() NAMYMONTALEHD B ED 0COI: 20.45% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
![]() Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
Arab MidgardhusHD A ED 0COI: 26.91% |
|
Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
||||
![]() WAPI LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Nanuk new montale spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.94% |
Bajkal Tajomný tulákHD A -COI: 25.81% |
||
Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
||||
![]() RAY OF SUN LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
|||
ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
||||
![]() Ozzie z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 19.87% |
Desperát Bohemia LuaroHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Sauron z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.17% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
|||
Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
||||
![]() Evita z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
||
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Fell z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 21.04% |
![]() Ghost Rider Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
|||
Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bea z Katusického dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ozzie z Katusického dvora | 5 | 4.8 | 24 | 1 (4.17%) | - | - | - | - | - |
| Fell z Katusického dvora | 6 | 6.67 | 40 | 11 (27.5%) | 27.27% | - | - | - | - |
| Bosorka ArQeVa | 7 | 5.29 | 37 | 18 (48.65%) | 38.89% | - | - | - | - |
| Valkyra z Molu Es | 6 | 7.5 | 45 | 24 (53.33%) | 83.33% | 12.5% | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bea z Katusického dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ozzie z Katusického dvora | 24 | 45.83% | 54.17% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fell z Katusického dvora | 40 | 45% | 55% | 5.56% | 27.27% | 70 cm | 62.7 cm | 111.4 | 53.6 | - | 107 | 53.9 | - |
| Bosorka ArQeVa | 37 | 45.95% | 54.05% | 17.65% | 25% | 67.7 cm | 63.2 cm | 106.6 | 55.2 | - | 108.6 | 54.7 | - |
| Valkyra z Molu Es | 45 | 46.67% | 53.33% | 38.1% | 41.67% | 68.3 cm | 63.2 cm | 109.4 | 54.2 | - | 108.5 | 55.1 | 0.7 |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Cäsar von der Wolfsschleife | 0,22532% | 7.8125 | 24,36% | 62 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,34188% | 7.8125 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,16191% | 5.46875 | 16,29% | 52 |
| COI TOTALE: | 0.72911% |