| Nato: | 30-01-2024 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Chita Eden severu |
| Padre: | Mufasa Šedy poklad |
| Allevatore: | Eden severu |
| Proprietario: | |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,8% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.15 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Mufasa Šedy pokladHD A ED 0COI: 22.51% |
![]() Finn z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 21.04% |
![]() Ghost Rider Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
|||
Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Enigma Šedý pokladHD A ED 0COI: 22.00% |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() Daily Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Chita Eden severuHD A ED 0COI: 22.24% |
![]() Boogaboo Eden severuHD A ED 0COI: 24.42% |
![]() Kašek Zlatá PalzHD A ED 0COI: 30.04% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Falin Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() Paige Eden severuHD B -COI: 20.43% |
![]() Crying Wolf LupusHD B -COI: 31.13% |
Crying Wolf Boston- -COI: 25.79% |
||
Crying Wolf DemonHD A -COI: 24.52% |
||||
![]() Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Brixi z Revíru vlkůHD A ED 0COI: 18.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Jasmína Eden severuHD B -COI: 17.26% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Abra z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Optimus Prime Eden severu | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Mufasa Šedy poklad | 5 | 6.2 | 31 | 17 (54.84%) | - | - | - | - | - |
| Finn z Katusického dvora | 4 | 4 | 16 | 5 (31.25%) | 100% | - | - | - | - |
| Ghost Rider Grey Střípek snů | 3 | 5 | 15 | 4 (26.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Cäsar von der Wolfsschleife | 9 | 6.89 | 62 | 16 (25.81%) | 62.5% | 25% | - | 12.5% | - |
| Afar Malý Bysterec | 4 | 5.5 | 22 | 4 (18.18%) | 25% | 50% | 25% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Optimus Prime Eden severu | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Mufasa Šedy poklad | 31 | 41.94% | 58.06% | - | 5.56% | - | 64 cm | - | - | - | 106.3 | 54.7 | - |
| Finn z Katusického dvora | 16 | 68.75% | 31.25% | 45.45% | 40% | 68 cm | 62 cm | 106.4 | 54.3 | - | 108.1 | 53.2 | - |
| Ghost Rider Grey Střípek snů | 15 | 53.33% | 46.67% | 25% | 28.57% | 69 cm | 63.5 cm | 106.5 | 54.3 | - | 109.5 | 54.7 | - |
| Cäsar von der Wolfsschleife | 62 | 50% | 50% | 16.13% | 9.68% | 67.4 cm | 61.7 cm | 109.4 | 56.3 | 0.6 | 111.9 | 57.1 | - |
| Afar Malý Bysterec | 22 | 36.36% | 63.64% | 37.5% | 7.14% | 68.3 cm | 60 cm | 106.5 | 55.5 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| COI TOTALE: | 3.44353% |