| Nato: | 30-01-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1152225 |
| Microchip: | - |
| Madre: | ASTRA |
| Padre: | FLOGHI |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,53% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.68 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() FLOGHI- -COI: 18.11% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARTICA- -COI: 22.10% |
![]() STITCH- -COI: 19.03% |
![]() DARKO PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() INKAHD B ED 0COI: 16.02% |
Cézar z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
|||
Cilka Křivoklátský AtosHD A -COI: 14.72% |
||||
![]() SARKA- -COI: 19.90% |
![]() ARIMMINUM INAVARREHD B -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Akay Bariho dvůrHD B -COI: 16.13% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Heda z Holické pláně CSHD A -COI: 12.32% |
||||
![]() ASTRA- -COI: 18.99% |
![]() ARONHD B ED 0COI: 17.42% |
![]() OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
![]() Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Debira Astin ráj- -COI: 17.91% |
![]() Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Asta z Tondova CSHD C -COI: 9.99% |
||||
![]() Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Césia Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
||||
![]() YAIKA- -COI: 22.04% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() EDEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| ZOE x AKAM PASSO DEL LUPO 2014-02-14 | |||||
| ZLATAN ♂ | - | - | - | - | |
| TABLITA ♁ | - | - | - | - | |
| BALTO ♂ | - | - | - | - | |
| AISHA ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZOE | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| ASTRA | 2 | 3 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| YAIKA | 2 | 6 | 12 | - | - | - | - | - | - |
| EDEN PASSO DEL LUPO | 4 | 5.5 | 22 | 1 (4.55%) | - | 100% | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 2 | 7.5 | 15 | 3 (20%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Agarka Saberus | 4 | 4.75 | 19 | 6 (31.58%) | 16.67% | - | - | 16.67% | 66.67% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZOE | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASTRA | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YAIKA | 12 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDEN PASSO DEL LUPO | 22 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 15 | 46.67% | 53.33% | 14.29% | 25% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Agarka Saberus | 19 | 52.63% | 47.37% | 30% | 11.11% | 69.7 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Abel z Molu CS | 0,42546% | 9.375 | 10,83% | 17 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,33242% | 7.8125 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Charon Šedá eminence | 0,22281% | 7.8125 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,3392% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Adon Irpruš | 0,11423% | 4.6875 | 21,06% | 43 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| COI TOTALE: | 1,67981% |