| Né: | 06-10-2023 |
| Sex: | Femelle |
| Registre: | - |
| Microchip: | - |
| Mère: | Isha z Katusického dvora |
| Père: | Darius Dino Silesian Hunter |
| Eleveur: | Stín Šedého vlka |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,44% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 100.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.88 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Darius Dino Silesian HunterHD A ED 0COI: 19.85% |
![]() Element of Life Šedý pokladHD A ED 0COI: 22.00% |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() Daily Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Agi Silesian HunterHD A ED 0COI: 19.25% |
![]() Ferral z Deštné horyHD A ED 0COI: 17.20% |
![]() Art MijaverHD A -COI: 16.91% |
Bazilišek Stín vlkaHD A -COI: 14.16% |
|
Arnie z KamenačekHD C -COI: 14.56% |
||||
![]() Beky Šedý samotářHD C -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Agía Illiás Norský vlkHD A ED 0COI: 18.62% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||
Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
||||
![]() Isha z Katusického dvora- -COI: 19.38% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Fell z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 21.04% |
![]() Ghost Rider Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
|||
Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cirilla Stín Šedého vlka | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Isha z Katusického dvora | 4 | 6 | 24 | 6 (25%) | - | - | - | - | - |
| Fell z Katusického dvora | 6 | 6.67 | 40 | 11 (27.5%) | 27.27% | - | - | - | - |
| Bosorka ArQeVa | 7 | 5.29 | 37 | 18 (48.65%) | 38.89% | - | - | - | - |
| Valkyra z Molu Es | 6 | 7.5 | 45 | 24 (53.33%) | 83.33% | 12.5% | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cirilla Stín Šedého vlka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Isha z Katusického dvora | 24 | 54.17% | 45.83% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fell z Katusického dvora | 40 | 45% | 55% | 5.56% | 27.27% | 70 cm | 62.7 cm | 111.4 | 53.6 | - | 107 | 53.9 | - |
| Bosorka ArQeVa | 37 | 45.95% | 54.05% | 17.65% | 25% | 67.7 cm | 63.2 cm | 106.6 | 55.2 | - | 108.6 | 54.7 | - |
| Valkyra z Molu Es | 45 | 46.67% | 53.33% | 38.1% | 41.67% | 68.3 cm | 63.2 cm | 109.4 | 54.2 | - | 108.5 | 55.1 | 0.7 |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Bonie Mrazivé ticho | 0,1087% | 4.6875 | 14,56% | 16 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,10898% | 4.6875 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Brit Hlas divočiny CS | 0,11033% | 4.6875 | 15,03% | 30 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Fea Jimili CS | 0,23674% | 6.25 | 23,91% | 28 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,22792% | 6.25 | 20,48% | 35 |
| COI TOTAL: | 0,90062% |