| Nacido: | 03-12-2023 |
| Sexo: | Hembra |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Pandora Srdcerváč |
| Padre: | Aron Voma |
| Criador: | Voma |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,51% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.64 % Powered by WGI LAB | Selección: | A63 K3 Oc Xv54,8 Xf111,1 |
| Contactos: |
![]() Aron VomaHD A ED 0COI: 21.30% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
|||
Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||||
![]() Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
![]() Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cita z Banišťa CS- -COI: 9.86% |
||||
![]() Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
Ciro ze Šedého dolu CSHD B -COI: 10.56% |
|||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Happy Wolf KanýčoHD A -COI: 18.66% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Jaw z Molu EsHD C -COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Pandora SrdcerváčHD A ED 0COI: 21.88% |
![]() Abbath Drink Dzin vom Elli-RudelHD A ED 0COI: 21.25% |
![]() Birger Nanuk vom DreiburgenblickHD B ED 0COI: 20.04% |
![]() Cirus spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 19.50% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
||||
![]() Ela Zlatá PalzHD A ED 0COI: 19.98% |
ARIMMINUM LORENZFAROUKHD B -COI: 20.19% |
|||
Baschka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 24.97% |
||||
![]() Caandy II od ÚhoštěHD A ED 0COI: 22.05% |
![]() Drink Džin z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
|||
Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
||||
![]() Inkognita SrdcerváčHD A ED 0COI: 22.51% |
![]() BENJAMIN NIVISREGEMHD B ED 0COI: 20.41% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() WAKIZAHD B ED 0COI: 24.99% |
ANOUKTRISTANHD B ED 0COI: 20.28% |
|||
ARIMMINUM LAKSHMIHD A ED 1COI: 21.57% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bella Voma | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pandora Srdcerváč | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| Inkognita Srdcerváč | 2 | 6 | 12 | - | - | - | - | - | - |
| Anne Lee Srdcerváč | 6 | 7.17 | 43 | 30 (69.77%) | 80% | 3.33% | - | - | - |
| ARIMMINUM AVETAJGA | 4 | 7 | 28 | 18 (64.29%) | 94.44% | - | 5.56% | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bella Voma | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pandora Srdcerváč | 4 | 75% | 25% | 33.33% | 100% | 70 cm | 63 cm | 107.1 | 52.9 | - | 111.1 | 54.8 | - |
| Inkognita Srdcerváč | 12 | 33.33% | 66.67% | - | 12.5% | - | 66 cm | - | - | - | 107.6 | 54.5 | - |
| Anne Lee Srdcerváč | 43 | 44.19% | 55.81% | 52.63% | 37.5% | 67.6 cm | 63 cm | 107.9 | 54.6 | 0.7 | 234.5 | 54.8 | - |
| ARIMMINUM AVETAJGA | 28 | 57.14% | 42.86% | 43.75% | 50% | 68.6 cm | 62.7 cm | 107.5 | 53 | - | 109 | 54.3 | 0.6 |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 7 | Ali Reolup | 0,22217% | 13.28125 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,3913% | 8.59375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,3392% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,32558% | 8.59375 | 13,4% | 12 |
| COI TOTAL: | 1,60679% |