| Born: | 17-09-2024 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Miracle z Molu Es |
| Father: | Aris Wataha z Brzozowego Sadu |
| Breeder: | Katmara Wolf |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,08% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.74 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Annie Katmara Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Miracle z Molu Es | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Fu Finka z Molu Es | 4 | 6.25 | 25 | 8 (32%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Atinka Sun z Molu Es | 4 | 7.25 | 29 | 15 (51.72%) | 66.67% | 13.33% | - | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Annie Katmara Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Miracle z Molu Es | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fu Finka z Molu Es | 25 | 52% | 48% | 30.77% | 33.33% | 69 cm | 63.8 cm | 109.8 | 54.3 | - | 106.9 | 55.2 | 0.7 |
| Atinka Sun z Molu Es | 29 | 41.38% | 58.62% | 33.33% | 41.18% | 69.3 cm | 64.1 cm | 109.6 | 54.1 | - | 110.1 | 54.5 | 0.6 |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Askia Slnečný dvor | 0,46753% | 9.375 | 23,73% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 7.8125 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Elba z Rofa | 0,12056% | 4.6875 | 25,96% | 6 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 4.6875 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ajbix Mrazivé ticho | 0,05373% | 3.90625 | 12,49% | 32 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 5.46875 | 19,43% | 34 |
| COI TOTAL: | 1,35605% |