| Nacido: | 04-01-2025 |
| Sexo: | Macho |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Amina Vlci Novohradu |
| Padre: | Ares Kalix Wolf |
| Criador: | - |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,85% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 16.57 % Powered by WGI LAB | Selección: |
| Contactos: |
![]() Ares Kalix WolfHD A ED 0COI: 23.83% |
![]() Gogo Vikvel wolfHD A ED 0COI: 23.66% |
![]() Cresil II z PeronówkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ember Vikvel wolfHD A ED 0COI: 24.26% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Ajša Vikvel wolfHD A -COI: 25.02% |
Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
|||
Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
||||
![]() Alba Strážca divočinyHD A -COI: 22.93% |
![]() Aslaan Lupus ArdorHD A ED 0COI: 20.83% |
![]() Cézar Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|
Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Alba Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
||
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Kirby Kysucká hviezdaHD A -COI: 23.65% |
||||
![]() Amina Vlci NovohraduHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Zdychavský vlk BodríkHD A ED 0COI: 21.92% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Ariana Zdychavský vlkHD A ED 0COI: 21.26% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
||
Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
||||
![]() Izma FončordaHD B -COI: 25.72% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
|||
Heja FončordaHD A -COI: 23.85% |
||||
![]() Nelly Lupus ArdorHD B ED 0COI: 23.16% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
||||
![]() Chiara Lupus ArdorHD A ED 0COI: 21.06% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Capa Negra Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
|||
Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conte Vlci Novohradu | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ares Kalix Wolf | 1 | 8 | 8 | 8 (100%) | - | - | - | - | - |
| Gogo Vikvel wolf | 6 | 6.33 | 38 | 18 (47.37%) | 61.11% | - | - | - | - |
| Cresil II z Peronówki | 5 | 6.4 | 32 | 24 (75%) | 25% | - | - | - | - |
| Body Vlčí démon | 12 | 5.17 | 62 | 45 (72.58%) | 33.33% | 2.22% | 2.22% | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conte Vlci Novohradu | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ares Kalix Wolf | 8 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gogo Vikvel wolf | 38 | 65.79% | 34.21% | 8% | 15.38% | 67.5 cm | 63 cm | 108.9 | 54.9 | 0.7 | 109.6 | 55.2 | 0.7 |
| Cresil II z Peronówki | 32 | 40.63% | 59.38% | 7.69% | 15.79% | 68 cm | 64.7 cm | 111.7 | 55.9 | 0.7 | 110.8 | 56.2 | 0.7 |
| Body Vlčí démon | 62 | 50% | 50% | 6.45% | - | 70.5 cm | - | 107.1 | 54.3 | 0.8 | - | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Carr Malý Bysterec | 1,38034% | 15.625 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Alex z Čakajovského dvora | 0,45029% | 9.375 | 23,12% | 34 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hitt spod Ďumbiera | 0,43101% | 9.375 | 23,54% | 97 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Cona Veľký jarok | 0,44744% | 9.375 | 22,1% | 37 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Dixon Radov Dvor | 0,23237% | 9.375 | 23,87% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Jolly z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Enor Malý Bysterec | 0,11656% | 4.6875 | 23,02% | 45 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,10654% | 6.25 | 21,02% | 36 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Hero z Rofa | 0,11396% | 6.25 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Gáj Jimili CS | 0,05553% | 3.90625 | 16,44% | 32 |
| COI TOTAL: | 3,44197% |