| Nato: | 09-10-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | RKF 6524430 |
| Microchip: | |
| Madre: | Moonlight Fantasy Dorida |
| Padre: | RomTat Farm Budimir |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,9% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() RomTat Farm Budimir- -COI: 21.67% |
![]() Zee Zee Top z Molu Es- -COI: 20.09% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Agira od Našej Vlčice- -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Moonlight Fantasy Dorida- -COI: 20.63% |
![]() Valpurt II od Úhoště- -COI: 21.06% |
![]() Evil Kurt SrdcerváčHD A ED 0COI: 19.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|||
Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
||||
![]() Medeya Malakhovskiy volkodav- -COI: 21.77% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ajša z Chtelnických lesovHD A ED 0COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Infinity Pride Esson Sky Full of Stars | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RomTat Farm Budimir | 5 | 5.6 | 28 | 28 (100%) | - | - | - | - | - |
| Zee Zee Top z Molu Es | 14 | 5 | 70 | 63 (90%) | 1.59% | - | - | - | - |
| Erik z Věrné smečky | 9 | 6.67 | 60 | 30 (50%) | 90% | 10% | - | - | - |
| Bref od Tištínského potoka | 7 | 4.57 | 32 | 9 (28.13%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Kolt Šedá eminence | 3 | 5 | 15 | 3 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Infinity Pride Esson Sky Full of Stars | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RomTat Farm Budimir | 28 | 67.86% | 32.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Zee Zee Top z Molu Es | 70 | 40% | 58.57% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Erik z Věrné smečky | 60 | 43.33% | 56.67% | 42.31% | 47.06% | 68.2 cm | 63.6 cm | 106.2 | 53.9 | - | 107.4 | 55 | - |
| Bref od Tištínského potoka | 32 | 46.88% | 53.13% | 6.67% | 29.41% | 69 cm | 61.6 cm | 106.1 | 54.5 | - | 109.7 | 55 | - |
| Kolt Šedá eminence | 15 | 80% | 20% | 8.33% | - | 66 cm | - | 108 | 57.5 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Hitt spod Ďumbiera | 1,72403% | 18.75 | 23,54% | 97 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,91169% | 12.5 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Elba z Rofa | 0,12056% | 7.8125 | 25,96% | 6 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 7.8125 | 14,97% | 28 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 8.59375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 5.46875 | 19,43% | 34 |
| COI TOTALE: | 3,80711% |