| Nato: | 25-01-2024 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Guinevera s Divokou krví |
| Padre: | Avalanche Vlčia stopa |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,56% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 17.06 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Avalanche Vlčia stopaHD A ED 0COI: 23.20% |
![]() Brit z DubničankyHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermiona Oskár DórHD B -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Aithlin Kalimero BohemicaHD A ED 0COI: 24.53% |
![]() HYPNOHD A ED 0COI: 21.28% |
![]() URANHD B ED 0COI: 24.39% |
ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
|
BELLEHD A ED 0COI: 22.90% |
||||
![]() CUMAHD A ED 0COI: 19.18% |
Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
|||
ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
||||
![]() Flash od StarkejHD B -COI: 26.37% |
![]() Jassper Malý BysterecHD A -COI: 20.17% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Crying Wolf Harmonia- -COI: 39.40% |
Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
|||
Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
||||
![]() Guinevera s Divokou krvíHD B ED 0COI: 21.46% |
![]() Attila Sirius s Divokou krvíHD A ED 0COI: 21.48% |
![]() Timmy od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.75% |
![]() Crying Wolf KarlikHD A -COI: 32.73% |
Fallko Kollarov DvorHD B -COI: 37.11% |
Crying Wolf BrizaHD B -COI: 25.79% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Arya ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
||
Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Cirilla Vlčí tlapka- -COI: 23.20% |
![]() Akaj Vlčí tlapkaHD C ED 0COI: 22.12% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elrond Natheda | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Avalanche Vlčia stopa | 4 | 5.25 | 21 | - | - | - | - | - | - |
| Brit z Dubničanky | 7 | 3.57 | 25 | 10 (40%) | 60% | 10% | 10% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elrond Natheda | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Avalanche Vlčia stopa | 21 | 61.9% | 38.1% | 7.69% | - | 68 cm | - | 108.8 | 55.9 | - | - | - | - |
| Brit z Dubničanky | 25 | 44% | 56% | 18.18% | 7.14% | 67 cm | 65 cm | 111.2 | 55.2 | 0.6 | 107.6 | 55.4 | 0.7 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Hitt spod Ďumbiera | 0,2155% | 7.8125 | 23,54% | 97 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Elba z Rofa | 0,12056% | 5.46875 | 25,96% | 6 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 5.46875 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Elbow zo Sennej | 0,17517% | 5.46875 | 20,49% | 21 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,22792% | 6.25 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,05295% | 3.90625 | 23,88% | 102 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Crying Wolf Briza | 0,0595% | 3.90625 | 25,79% | 14 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,0533% | 3.90625 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Ali Reolup | 0,05554% | 4.6875 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Fallko Kollarov Dvor | 0,12987% | 4.6875 | 37,11% | 19 |
| COI TOTALE: | 1,20085% |