| Born: | 18-11-2019 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | РКФ 5668585 |
| Microchip: | |
| Mother: | Moonrise Kingdom Val'Ta De Rapita |
| Father: | Charlie z Kaľanky |
| Breeder: | |
| Owner: | - |
| Nation: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.93 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
![]() Charlie z Kaľanky- -COI: 19.76% |
![]() Juri Oskár DórHD A ED 0COI: 21.90% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Helena Oskár DórHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Aireen Absaroki- -COI: 18.95% |
![]() Akeenah Runar WaawanyankaHD A -COI: 19.48% |
![]() Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Aset Voodoo Wolf z PeronówkiHD A -COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Cenzie z Hvozdecké kotlinyHD A -COI: 18.32% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Keli z Litavské kotlinyHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Moonrise Kingdom Val'Ta De Rapita- -COI: 21.19% |
![]() Megarey Malakhovskiy volkodav- -COI: 21.77% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ajša z Chtelnických lesovHD A ED 0COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Malahovskiy Volkodav Fessalonikiya- -COI: 22.52% |
![]() Farn z Věrné smečkyHD A -COI: 21.02% |
![]() Ceterach Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
|
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Bell Elly z Věrné smečkyHD C -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Aaimee II od ÚhoštěHD A ED 0COI: 22.02% |
![]() Ostin Eden SeveruHD A -COI: 17.47% |
Crying Wolf LupusHD B -COI: 31.13% |
||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Crying Wolf WolfyHD A -COI: 18.13% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bessi | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Moonrise Kingdom Val'Ta De Rapita | 1 | 3 | 3 | 3 (100%) | - | - | - | - | - |
| Malahovskiy Volkodav Fessalonikiya | 3 | 4.33 | 13 | 13 (100%) | - | - | - | - | - |
| Aaimee II od Úhoště | 5 | 4.8 | 24 | 24 (100%) | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Wolfy | 6 | 7.67 | 46 | 16 (34.78%) | 50% | 6.25% | 12.5% | - | - |
| Crying Wolf Rubin | 7 | 5.71 | 40 | 14 (35%) | 28.57% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bessi | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Moonrise Kingdom Val'Ta De Rapita | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Malahovskiy Volkodav Fessalonikiya | 13 | 53.85% | 46.15% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aaimee II od Úhoště | 24 | 41.67% | 58.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Wolfy | 46 | 54.35% | 45.65% | - | 14.29% | - | 62 cm | - | - | - | 107.8 | 53.6 | - |
| Crying Wolf Rubin | 40 | 55% | 45% | 4.55% | 22.22% | 66 cm | 62.3 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Hera z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 10 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Argo Přízrak Karpat | 0,42035% | 9.375 | 17,94% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Elba z Rofa | 0,24113% | 9.375 | 25,96% | 6 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 9.375 | 14,97% | 28 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5,6 | Ali Reolup | 0,22217% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ira z Litavské kotliny CS | 0,10864% | 4.6875 | 15,7% | 23 |
| 5 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Bonie Mrazivé ticho | 0,1087% | 5.46875 | 14,56% | 16 |
| COI TOTAL: | 3,20675% |