| Nato: | 18-01-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | РКФ 5231985 |
| Microchip: | |
| Madre: | Groza Severnoe Siyanie |
| Padre: | Malahovskiy Volkodav Ivar |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,41% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.10 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Malahovskiy Volkodav Ivar- -COI: 23.38% |
![]() ALGOL VERNIY VOLK- -COI: 20.66% |
![]() Farn z Věrné smečkyHD A -COI: 21.02% |
![]() Ceterach Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Bell Elly z Věrné smečkyHD C -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Cracovia Galicyjski WilkHD A ED 0COI: 18.38% |
![]() Brest z Deštné horyHD A -COI: 18.38% |
Good Boy z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Beky Šedý samotářHD C -COI: 14.53% |
||||
![]() Intifada Malý BysterecHD A -COI: 24.53% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Gna Braterstwo wilczakówHD A ED 0COI: 25.61% |
![]() Jotun z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
|
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Irris Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Groza Severnoe Siyanie- -COI: 25.29% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Acti Leśny kamratHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Asta Agarův lesHD A -COI: 18.74% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amina Iz Grada Na Oke | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Groza Severnoe Siyanie | 2 | 4.5 | 9 | 9 (100%) | - | - | - | - | - |
| Acti Leśny kamrat | 7 | 6.57 | 46 | 43 (93.48%) | 4.65% | 2.33% | - | - | - |
| Asta Agarův les | 2 | 5.5 | 11 | 2 (18.18%) | 100% | - | - | - | - |
| Barča z Ponického dvora | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | 28.57% | 14.29% | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amina Iz Grada Na Oke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Groza Severnoe Siyanie | 9 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Acti Leśny kamrat | 46 | 60.87% | 39.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Asta Agarův les | 11 | 45.45% | 54.55% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | 105 | 53.1 | - |
| Barča z Ponického dvora | 24 | 41.67% | 58.33% | 10% | 7.14% | 65 cm | 65 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Dia Dakmat | 0,22652% | 6.25 | 21,27% | 27 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,54757% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Agar Reolup | 0,11109% | 6.25 | 17,11% | 39 |
| 9 | ♂ 5,6,7,7,7,7 - ♀ 7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 10.15625 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Fea Jimili CS | 0,05919% | 4.6875 | 23,91% | 28 |
| COI TOTALE: | 1,45193% |