| Nato: | 24-11-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | РКФ 5458566 |
| Microchip: | |
| Madre: | Malahovskiy Volkodav Nagayna |
| Padre: | Paradogs Verni |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,11% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.00 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Paradogs Verni- -COI: 22.19% |
![]() Carter z Katusického dvoraHD A -COI: 19.47% |
![]() Afis Testamonium diaboliHD A -COI: 16.75% |
![]() Argos Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Hagga Kollárov dvorHD C -COI: 26.45% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Farry Kollárov dvor- -COI: 37.11% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Hilary Kuklík- -COI: 21.01% |
![]() Belmondo z Revíru vlkůHD A ED 0COI: 18.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Jasmína Eden severuHD B -COI: 17.26% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Wolfish Witch z Molu EsHD A -COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Malahovskiy Volkodav Nagayna- -COI: 21.74% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Gna Braterstwo wilczakówHD A ED 0COI: 25.61% |
![]() Jotun z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
|
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Irris Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Severnaya Sonata Graf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Paradogs Verni | 2 | 3 | 6 | 6 (100%) | - | - | - | - | - |
| Carter z Katusického dvora | 8 | 4.5 | 36 | 36 (100%) | - | - | - | - | - |
| Afis Testamonium diaboli | 3 | 6 | 18 | 7 (38.89%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Argos Mrazivé ticho | 4 | 5.25 | 21 | 7 (33.33%) | 57.14% | 14.29% | - | 14.29% | 14.29% |
| Brix Ekar CS | 3 | 6 | 18 | 5 (27.78%) | 40% | 20% | 40% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Severnaya Sonata Graf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Paradogs Verni | 6 | 83.33% | 16.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carter z Katusického dvora | 36 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Afis Testamonium diaboli | 18 | 55.56% | 44.44% | 30% | 25% | 67 cm | 61.5 cm | 105 | 52.2 | - | 108.9 | 51.8 | - |
| Argos Mrazivé ticho | 21 | 38.1% | 61.9% | 37.5% | 46.15% | 71.3 cm | 65.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brix Ekar CS | 18 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,2793% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Ada Kollárov dvor | 0,25047% | 7.8125 | 30,94% | 17 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,21797% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 6 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 4,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,77696% | 13.28125 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,21179% | 6.25 | 23,88% | 102 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | CUTT | 0,10576% | 6.25 | 19,76% | 144 |
| 9 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 10.15625 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 3,98837% |