| Dátum narodenia: | 06-09-2023 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | LO23166974 |
| Mikročip: | 380260102517583 |
| Matka: | Jahi II z Peronówki |
| Otec: | XAVIER AXEL SALTO DEL LUPO |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | ANDI ROSSELLA |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.83 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: | 3921041374 |
![]() XAVIER AXEL SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 25.54% |
![]() MIO OLIM PALUSHD A ED 0COI: 24.73% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() GRADISCA OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
||
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() NALAHD B ED 0COI: 24.47% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Jasna Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.55% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Falin Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() Jahi II z PeronówkiHD A ED 0COI: 22.81% |
![]() Corgoň Vlčí démonHD B -COI: 23.62% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Skúška | Dátum | Miesto | Kvalifikácia |
|---|---|---|---|
| SVP 1 | 10-05-2025 | Castel di Sangro | Superata |
| Výstava | Dátum | Kategória | Hodnotenie | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Euro Dog Show Celje Giudice: Peter Harsany |
04-10-2024 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 4 | |
||
| Internazionale di Reggio Emilia Giudice: Harsanyi Peter |
16-02-2025 | Middle class | Eccellente | 2 | |
||
| CARNIVAL CUP NITRA I Giudice: MAYA SUSEC (SI) |
30-01-2026 | Working class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KILLER QUEEN II SALTO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jahi II z Peronówki | 8 | 3.25 | 26 | 19 (73.08%) | 84.21% | 15.79% | - | - | - |
| Juvart z Peronówki | 7 | 6.14 | 43 | 22 (51.16%) | 77.27% | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KILLER QUEEN II SALTO DEL LUPO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jahi II z Peronówki | 26 | 34.62% | 61.54% | - | 6.25% | - | 67 cm | - | - | - | 110.4 | 53 | 0.6 |
| Juvart z Peronówki | 43 | 65.12% | 34.88% | - | 13.33% | - | 62 cm | - | - | - | 110.9 | 54.4 | 0.6 |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 3 | Baron spod Ďumbiera | 1,93711% | 18.75 | 29,01% | 70 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 7.8125 | 35,49% | 29 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,16579% | 5.46875 | 14,97% | 28 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Chasa Ruskov dvor CS | 0,1092% | 6.25 | 13,12% | 14 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 4.6875 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 4.6875 | 18,08% | 83 |
| CELKOVÝ COI: | 3,36703% |