| Nato: | 24-02-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | РКФ 5235110 |
| Microchip: | |
| Madre: | Imperija Skorpiona Anakonda |
| Padre: | A'ROME BRANCO DEI LUPI |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,01% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.73 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() A'ROME BRANCO DEI LUPIHD A ED 0COI: 23.20% |
![]() Greco de la GretosaHD B ED 0COI: 21.90% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Crocell z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Imperija Skorpiona Anakonda- -COI: 21.81% |
![]() Aragon z Postupického podlesí- -COI: 20.75% |
![]() Bart z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Xitta z Molu EsHD A ED 0COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
||
Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Clawdeen Wolf Lucky of Lukava- -COI: 23.67% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() CHANEL PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() AISCIA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zvezda Priirtyshya Ambrella | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Imperija Skorpiona Anakonda | 1 | 4 | 4 | 4 (100%) | - | - | - | - | - |
| Clawdeen Wolf Lucky of Lukava | 1 | 8 | 8 | 8 (100%) | - | - | - | - | - |
| CHANEL PASSO DEL LUPO | 3 | 7.33 | 22 | 4 (18.18%) | 100% | - | - | - | - |
| AISCIA PASSO DEL LUPO | 4 | 3.75 | 15 | 4 (26.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 8 | 4.75 | 38 | 18 (47.37%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zvezda Priirtyshya Ambrella | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Imperija Skorpiona Anakonda | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Clawdeen Wolf Lucky of Lukava | 8 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHANEL PASSO DEL LUPO | 22 | 40.91% | 59.09% | 11.11% | 15.38% | 69 cm | 64.5 cm | 109.4 | 54.7 | - | 108.6 | 55.9 | - |
| AISCIA PASSO DEL LUPO | 15 | 73.33% | 26.67% | - | 25% | - | 63 cm | - | - | - | 114.3 | 56.3 | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 38 | 63.16% | 36.84% | 20.83% | 28.57% | 68.6 cm | 64.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6 | Ali Reolup | 0,55543% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,49281% | 10.15625 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 4.6875 | 18,46% | 46 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| COI TOTALE: | 1,3796% |