| Nato: | 13-07-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Mylady Mystery ArQeVa |
| Padre: | Justify Kassius z Molu Es |
| Allevatore: | Arqeva |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,15% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A68 E1 Oh T1 Xv54,4 Xf104,4 |
| Contatti: |
![]() Justify Kassius z Molu EsHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Daro z Blatnických vinicHD A -COI: 18.82% |
![]() Drak Lupus Bohemia GenaoHD A ED 0COI: 16.68% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Mylady Mystery ArQeVaHD A ED 0COI: 22.31% |
![]() Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Butterfly ArQeVaHD A -COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DANUBE CACIB IDS Giudice: VIERA STAVIARSKA |
15-08-2025 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
| DANUBE CACIB IDS Giudice: PETER HARSANYI |
16-08-2025 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
| DANUBE CACIB IDS Giudice: MARTIN SIPKOVSKY |
17-08-2025 | Open class | Eccellente | 1 | |
||
| Speciální Vystava Giudice: Anna Kochan & Otakar Vondrus |
27-09-2025 | Champion class | Eccellente | - | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talisman Theos ArQeVa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Justify Kassius z Molu Es | 2 | 7.5 | 15 | 2 (13.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Daro z Blatnických vinic | 4 | 5.25 | 21 | 6 (28.57%) | 100% | - | - | - | - |
| Drak Lupus Bohemia Genao | 5 | 5.2 | 26 | 11 (42.31%) | 100% | - | - | - | - |
| Arek Malý Bysterec | 8 | 6 | 48 | 15 (31.25%) | 60% | 33.33% | 6.67% | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 15 | 5.93 | 89 | 34 (38.2%) | 67.65% | 17.65% | 11.76% | 2.94% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talisman Theos ArQeVa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Justify Kassius z Molu Es | 15 | 26.67% | 73.33% | 75% | 27.27% | 69 cm | 61.3 cm | 106.7 | 54.1 | - | 107.9 | 53.7 | - |
| Daro z Blatnických vinic | 21 | 57.14% | 42.86% | 33.33% | 22.22% | 67.5 cm | 61 cm | 108.9 | 54.1 | - | 111.5 | 53.1 | - |
| Drak Lupus Bohemia Genao | 26 | 65.38% | 34.62% | 47.06% | 44.44% | 69.1 cm | 63.3 cm | 110.4 | 54.8 | 0.6 | 112.3 | 53.5 | - |
| Arek Malý Bysterec | 48 | 39.58% | 60.42% | 21.05% | 20.69% | 69 cm | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 89 | 52.81% | 47.19% | 36.17% | 35.71% | 66.6 cm | 62 cm | 104.6 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,42359% | 9.375 | 23,88% | 102 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 6.25 | 16,65% | 20 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7 | Elbow zo Sennej | 0,17517% | 7.8125 | 20,49% | 21 |
| COI TOTALE: | 2,44825% |