| Nato: | 13-07-2022 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Mylady Mystery ArQeVa |
| Padre: | Justify Kassius z Molu Es |
| Allevatore: | Arqeva |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,15% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A62 K1,9 Og Xv53,2 Xf106,5 |
| Contatti: |
![]() Justify Kassius z Molu EsHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Daro z Blatnických vinicHD A -COI: 18.82% |
![]() Drak Lupus Bohemia GenaoHD A ED 0COI: 16.68% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Mylady Mystery ArQeVaHD A ED 0COI: 22.31% |
![]() Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Butterfly ArQeVaHD A -COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tarra Tao ArQeVa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Mylady Mystery ArQeVa | 2 | 6 | 12 | 7 (58.33%) | 14.29% | - | - | - | - |
| Butterfly ArQeVa | 5 | 7.4 | 37 | 27 (72.97%) | 25.93% | - | - | - | - |
| Valkyra z Molu Es | 6 | 7.5 | 45 | 24 (53.33%) | 83.33% | 12.5% | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tarra Tao ArQeVa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Mylady Mystery ArQeVa | 12 | 41.67% | 58.33% | 20% | 28.57% | 68 cm | 61.5 cm | 104.4 | 54.4 | - | 107.4 | 53.7 | - |
| Butterfly ArQeVa | 37 | 56.76% | 43.24% | 28.57% | 31.25% | 68 cm | 62.4 cm | 108.2 | 54.1 | - | 109.3 | 54.8 | 0.7 |
| Valkyra z Molu Es | 45 | 46.67% | 53.33% | 38.1% | 41.67% | 68.3 cm | 63.2 cm | 109.4 | 54.2 | - | 108.5 | 55.1 | 0.7 |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,42359% | 9.375 | 23,88% | 102 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 6.25 | 16,65% | 20 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7 | Elbow zo Sennej | 0,17517% | 7.8125 | 20,49% | 21 |
| COI TOTALE: | 2,44825% |