| Nato: | 10-11-2023 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Eris Anwar |
| Padre: | Korry z Molu Es |
| Allevatore: | Anwar |
| Proprietario: | Jiří Drábek |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.20 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65 Of Xv55,4 Xf107,7 |
| Contatti: |
|
![]() Korry z Molu EsHD A ED 0COI: 19.52% |
![]() Debrník Dak Norský vlkHD A ED 0COI: 20.96% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Eris AnwarHD A ED 0COI: 19.74% |
![]() Ares z HeršpicHD A ED 0COI: 20.29% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
![]() Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Astor Mot'ovský dvor CS- -COI: 4.64% |
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
Candiff Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
|||
Aja Frovan- -COI: 22.43% |
||||
![]() Brenna z KamenačekHD A -COI: 17.11% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Heňa Kysucká hviezdaHD C -COI: 18.03% |
Ben Zlatá žilaHD A -COI: 13.95% |
|||
Céza Kysucká hviezda- -COI: 18.38% |
||||
![]() Brenna AnwarHD B ED 0COI: 19.97% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raduno KCHCSV CR Giudice: Lenka Folget Klimova |
21-04-2024 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | Miglior Juniores |
||
| Speciální Vystava Giudice: Anna Kochan & Otakar Vondrus |
27-09-2025 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jade Gwyneth Anwar | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eris Anwar | 2 | 4.5 | 9 | 1 (11.11%) | 100% | - | - | - | - |
| Brenna Anwar | 2 | 5.5 | 11 | 9 (81.82%) | 55.56% | 11.11% | - | - | - |
| Bella Tara z Blatnických vinic | 4 | 5.75 | 23 | 15 (65.22%) | 73.33% | 6.67% | - | - | - |
| Aika z Vlčího dubu | 7 | 7.57 | 53 | 15 (28.3%) | 86.67% | 6.67% | 6.67% | - | - |
| Fea z Ponického dvora | 5 | 7.2 | 36 | 18 (50%) | 66.67% | 22.22% | 5.56% | 5.56% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jade Gwyneth Anwar | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eris Anwar | 9 | 77.78% | 22.22% | 28.57% | 100% | 70 cm | 63 cm | 105 | 55 | - | 108.8 | 54.8 | - |
| Brenna Anwar | 11 | 27.27% | 72.73% | 66.67% | 25% | 69.5 cm | 64 cm | 106.4 | 54.4 | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Bella Tara z Blatnických vinic | 23 | 56.52% | 43.48% | 30.77% | 70% | 66.8 cm | 63.3 cm | 106.5 | 54 | - | 107.5 | 54.2 | - |
| Aika z Vlčího dubu | 53 | 54.72% | 45.28% | 24.14% | 37.5% | 67.6 cm | 63 cm | 108.4 | 54.5 | - | 111.8 | 55 | 0.6 |
| Fea z Ponického dvora | 36 | 44.44% | 55.56% | 31.25% | 50% | 68.6 cm | 63 cm | 109 | 53 | - | 111.4 | 54.2 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Fea z Ponického dvora | 0,44405% | 9.375 | 19,85% | 36 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | CUTT | 0,10576% | 6.25 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,28267% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Bety Zepeř CS | 0,27132% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Brit Hlas divočiny CS | 0,05516% | 5.46875 | 15,03% | 30 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Fea Jimili CS | 0,05919% | 5.46875 | 23,91% | 28 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 6.25 | 4,64% | 60 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,17015% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| COI TOTALE: | 2,34296% |