| Nato: | 16-10-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | 112060000043404 |
| Madre: | Iara z Molu Es |
| Padre: | Ufo Silavara Girios dvasia |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | BY |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,08% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.88 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Ufo Silavara Girios dvasiaHD A ED 0COI: 21.43% |
![]() Emial II z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.69% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Qareen z PeronówkiHD A ED 0COI: 19.21% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
![]() Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
Binc Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
|
Gapa Balmar- -COI: 35.93% |
||||
![]() Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
Achyl Balmar CS- -COI: 4.85% |
|||
Astra Tokajská oblast' CS- -COI: 6.78% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Iara z Molu EsHD A ED 0COI: 20.07% |
![]() Bran AnwarHD A ED 0COI: 19.97% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
Fu Finka z Molu EsHD A ED 0COI: 19.85% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
||
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arbos Wolf's Estate | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ufo Silavara Girios dvasia | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | - | - | - | - | - |
| Emial II z Peronówki | 3 | 2.67 | 8 | 2 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arbos Wolf's Estate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ufo Silavara Girios dvasia | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Emial II z Peronówki | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 4,6,6 - ♀ 7 | Athos Chocholan | 0,11536% | 10.15625 | 19,29% | 21 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Agar Reolup | 0,11109% | 7.03125 | 17,11% | 39 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Elba z Rofa | 0,12056% | 4.6875 | 25,96% | 6 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 4.6875 | 14,97% | 28 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,16279% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,28902% |