| Nacido: | 25-12-2021 |
| Sexo: | Hembra |
| Registro: | LO2236606 |
| Microchip: | 380260160330738 |
| Madre: | RAYA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | YSAAK |
| Criador: | - |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 28,31% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.90 % Powered by WGI LAB | Selección: | - |
| Contactos: |
![]() YSAAKHD A ED 0COI: 26.25% |
![]() OBERON PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() LEGRA- -COI: 17.11% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() GINEVRAHD B ED 0COI: 20.87% |
![]() DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM HARWENHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() RAYA PASSO DEL LUPO- -COI: 21.59% |
![]() Fénix z Molu EsHD A ED 0COI: 19.85% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
||
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() HEMY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.91% |
![]() OBERON PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() GIUDITTA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HOPE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RAYA PASSO DEL LUPO | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| HEMY PASSO DEL LUPO | 6 | 6 | 36 | 11 (30.56%) | 18.18% | 18.18% | - | - | - |
| GIUDITTA PASSO DEL LUPO | 6 | 6.33 | 38 | 12 (31.58%) | 58.33% | 8.33% | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 6 | 4.67 | 28 | 10 (35.71%) | 70% | 30% | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 8 | 4.75 | 38 | 18 (47.37%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HOPE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RAYA PASSO DEL LUPO | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HEMY PASSO DEL LUPO | 36 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GIUDITTA PASSO DEL LUPO | 38 | 52.63% | 47.37% | - | 5.56% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 28 | 50% | 50% | 7.14% | 14.29% | 72 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 38 | 63.16% | 36.84% | 20.83% | 28.57% | 68.6 cm | 64.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | OBERON PASSO DEL LUPO | 7,07859% | 37.5 | 26,78% | 57 |
| 5 | ♂ 3,5 - ♀ 4,5,7 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,74372% | 25.78125 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | CLOVER | 0,22206% | 12.5 | 18,51% | 91 |
| 5 | ♂ 4,6 - ♀ 5,6,7 | CUTT | 0,10576% | 13.28125 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,21179% | 7.8125 | 23,88% | 102 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 7 | ♂ 5,5,6,7 - ♀ 6,6,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,05468% | 12.5 | 15,75% | 14 |
| 9 | ♂ 5,5,6,7,7 - ♀ 6,6,7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,16621% | 14.0625 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,20992% | 7.03125 | 20,03% | 38 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,0557% | 10.15625 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| COI TOTAL: | 10,45991% |