| Nato: | 26-10-2022 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2313317 |
| Microchip: | 380260102205518 |
| Madre: | ARIMMINUM ZANZIBAR |
| Padre: | ARIMMINUM MA'NAGARMR |
| Allevatore: | ARIMMINUM |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,71% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.71 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARIMMINUM MA'NAGARMRHD A ED 0COI: 24.35% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM HANTAYWEEHD A ED 0COI: 20.75% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM ZANZIBARHD A ED 0COI: 19.49% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Hara z Oravy- -COI: 21.24% |
![]() Jass spod ĎumbieraHD A -COI: 22.62% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Dona z OravyHD A -COI: 15.63% |
![]() Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Elza z Braunsteinova dvora CSHD A -COI: 11.32% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM HATEYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ZANZIBAR | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Hara z Oravy | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Dona z Oravy | 3 | 6 | 18 | 7 (38.89%) | 57.14% | 14.29% | 28.57% | - | - |
| Grácia Dór | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 2 | 7 | 14 | 3 (21.43%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM HATEYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ZANZIBAR | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hara z Oravy | 5 | 20% | 80% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dona z Oravy | 18 | 33.33% | 66.67% | 16.67% | 33.33% | 65 cm | 63 cm | 110.7 | 55.4 | 0.7 | 111.3 | 54.1 | 0.7 |
| Grácia Dór | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 14 | 50% | 50% | 14.29% | 42.86% | 66 cm | 59.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 3,57759% | 25 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 4.6875 | 20,49% | 21 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 4,25961% |