| Nato: | 00-00-0000 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Herse z Orel Ochrana |
| Padre: | N'Berlioz z Orel Ochrana |
| Allevatore: | z OREL OCHRANA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,54% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.49 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() N'Berlioz z Orel Ochrana- -COI: 20.87% |
![]() Tito del Castillo de SaxHD B ED 0COI: 21.08% |
![]() Crying Wolf YvainHD A ED 0COI: 30.40% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Chez z Vlčího dubuHD B ED 0COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() BANSKA Z OREL OCHRANAHD A ED 0COI: 20.18% |
![]() ANTARESHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
![]() DIRAN- -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() EVA- -COI: 28.86% |
PASCALHD A -COI: 20.65% |
|||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() Herse z Orel OchranaHD C ED 0COI: 25.50% |
![]() CHUUCKRUNNINGWOLF- -COI: 20.79% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Glasya z PeronówkiHD A -COI: 21.17% |
![]() Kondor z Krotkovského dvoraHD B -COI: 35.55% |
![]() Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
Rep z Pohraniční stráže (F3)- -COI: 25.00% |
|
Bruna z Banišťa CS- -COI: 9.86% |
||||
![]() Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Andy Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R'Corvo z Orel Ochrana | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| N'Berlioz z Orel Ochrana | 3 | 6 | 18 | - | - | - | - | - | - |
| Tito del Castillo de Sax | 7 | 4 | 28 | 6 (21.43%) | 16.67% | 33.33% | - | - | - |
| Crying Wolf Yvain | 7 | 5.71 | 40 | 5 (12.5%) | 60% | 40% | - | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 7 | 5 | 35 | 13 (37.14%) | 92.31% | 7.69% | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 15 | 5.93 | 89 | 34 (38.2%) | 67.65% | 17.65% | 11.76% | 2.94% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R'Corvo z Orel Ochrana | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| N'Berlioz z Orel Ochrana | 18 | 61.11% | 38.89% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tito del Castillo de Sax | 28 | 50% | 46.43% | 7.14% | 15.38% | 66 cm | 62 cm | 106.1 | 54.5 | 0.6 | 109.3 | 54.8 | - |
| Crying Wolf Yvain | 40 | 45% | 55% | 5.56% | - | 68 cm | - | 105.8 | 54.4 | - | - | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 35 | 60% | 40% | 9.52% | 7.14% | 65 cm | 63 cm | - | 53.2 | - | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 89 | 52.81% | 47.19% | 36.17% | 35.71% | 66.6 cm | 62 cm | 104.6 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| COI TOTALE: | 4,19396% |