| Nato: | 05-12-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Aurora Venatio Lupus |
| Padre: | Benjamin Vlčí štěstí |
| Allevatore: | Venatio Lupus |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,5% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 17.11 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Benjamin Vlčí štěstíHD A ED 0COI: 20.91% |
![]() Tobrok Conall YelHD A ED 0COI: 20.66% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
||||
![]() Yelka z Litavské kotlinyHD A ED 1COI: 19.86% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
|||
Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
||||
![]() Asma Miracle MiaHD A ED 0COI: 21.25% |
![]() Juri Oskár DórHD A ED 0COI: 21.90% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|
Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
||||
![]() Helena Oskár DórHD A ED 0COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Asta z Opoja Pod HàjomHD A ED 0COI: 23.20% |
![]() Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||
Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Etna od StarkejHD A -COI: 19.50% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
||||
![]() Aurora Venatio LupusHD A ED 0COI: 22.88% |
![]() Egon Vikvel wolfHD A ED 0COI: 24.26% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Ajša Vikvel wolfHD A -COI: 25.02% |
![]() Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Calysto Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blondy Venatio Lupus | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aurora Venatio Lupus | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Calysto Lupus Ardor | 2 | 5.5 | 11 | 8 (72.73%) | 87.5% | - | - | - | - |
| Cona Veľký jarok | 4 | 9.25 | 37 | 13 (35.14%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Ala Malý Bysterec | 2 | 1.5 | 3 | 2 (66.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Krásna Ruskov dvor CS | 3 | 6.67 | 20 | 8 (40%) | 62.5% | 25% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blondy Venatio Lupus | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aurora Venatio Lupus | 7 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Calysto Lupus Ardor | 11 | 27.27% | 72.73% | 33.33% | 62.5% | 66 cm | 63.2 cm | 107.5 | 54.6 | 0.6 | 109 | 54.5 | 0.7 |
| Cona Veľký jarok | 37 | 51.35% | 48.65% | 26.32% | 44.44% | 66.2 cm | 62 cm | 108.9 | 56.7 | 0.7 | 107.4 | 54 | 0.6 |
| Ala Malý Bysterec | 3 | - | 100% | - | 100% | - | 63.3 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Krásna Ruskov dvor CS | 20 | 65% | 35% | 46.15% | 42.86% | 66.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Carr Malý Bysterec | 0,92023% | 15.625 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Aika z Vlčího dubu | 0,39746% | 9.375 | 17% | 53 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dixon Radov Dvor | 0,46474% | 9.375 | 23,87% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Unkas z Molu Es | 0,3993% | 9.375 | 19,33% | 26 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Enor Malý Bysterec | 0,23312% | 6.25 | 23,02% | 45 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,21307% | 6.25 | 21,02% | 36 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Artex Radov dvor | 0,12029% | 7.8125 | 25,81% | 13 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,10661% | 6.25 | 18,59% | 57 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,7 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 8.59375 | 16,65% | 20 |
| 6 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 7.8125 | 20,49% | 21 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| COI TOTALE: | 3,41647% |