| Born: | 05-01-2022 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Nani Rizzi Lupus Ardor |
| Father: | AACHEN GAIUS STRAZCA DIVOCINY |
| Breeder: | Lupus Ardor |
| Owner: | - |
| Nation: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 16.47 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() AACHEN GAIUS STRAZCA DIVOCINYHD A ED 0COI: 23.68% |
![]() Taabernakkelin LeroyHD A ED 0COI: 26.44% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Elys spod ĎumbieraHD C -COI: 26.19% |
![]() Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Amir Bonus- -COI: 32.27% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() NAMYMONTALEHD B ED 0COI: 20.45% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
![]() Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
Arab MidgardhusHD A ED 0COI: 26.91% |
|
Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
||||
![]() WAPI LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Nanuk new montale spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.94% |
Bajkal Tajomný tulákHD A -COI: 25.81% |
||
Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
||||
![]() RAY OF SUN LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
|||
ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
||||
![]() Nani Rizzi Lupus ArdorHD A ED 0COI: 23.16% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Chiara Lupus ArdorHD A ED 0COI: 21.06% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Capa Negra Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pascal Jolivet Lupus Ardor | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AACHEN GAIUS STRAZCA DIVOCINY | 8 | 6.75 | 54 | 21 (38.89%) | 9.52% | - | - | - | - |
| Taabernakkelin Leroy | 2 | 3.5 | 7 | 6 (85.71%) | 50% | - | - | - | - |
| Body Vlčí démon | 12 | 5.17 | 62 | 45 (72.58%) | 33.33% | 2.22% | 2.22% | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pascal Jolivet Lupus Ardor | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AACHEN GAIUS STRAZCA DIVOCINY | 54 | 53.7% | 46.3% | 13.79% | 12% | 69.3 cm | 63.7 cm | 109.8 | 54.5 | - | 109.1 | 55 | - |
| Taabernakkelin Leroy | 7 | 42.86% | 57.14% | 33.33% | - | 68 cm | - | 109.4 | 54 | 0.6 | - | - | - |
| Body Vlčí démon | 62 | 50% | 50% | 6.45% | - | 70.5 cm | - | 107.1 | 54.3 | 0.8 | - | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 3 | Hitt spod Ďumbiera | 2,15504% | 20.3125 | 23,54% | 97 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 4,5 | Dixon Radov Dvor | 0,29046% | 13.28125 | 23,87% | 19 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 5,6 | Artex Radov dvor | 0,72172% | 12.5 | 25,81% | 13 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 5.46875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Azor od Poluchov | 0,05642% | 3.90625 | 17,12% | 9 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Askia Slnečný dvor | 0,05844% | 3.90625 | 23,73% | 29 |
| COI TOTAL: | 3,39388% |