| Nato: | 18-11-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ylva z Peronówki |
| Padre: | Keylam Spirit Of The Wolf |
| Allevatore: | Grey Diamond |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,04% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.39 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Keylam Spirit Of The WolfHD A ED 0COI: 22.43% |
![]() Divo Spirit of the WolfHD A ED 0COI: 22.28% |
![]() Balrog z PeronowkiHD A -COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Akira Spirit of the Wolf- -COI: 19.90% |
![]() Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() Vanbeetsehoven Alaska Dan LupalbaHD A ED 0COI: 21.37% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Chicka van HiemrodHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Alva spod ĎumbieraHD C -COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Ylva z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.25% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
![]() Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
![]() Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
![]() Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gad Gahlim Grey Diamond | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Keylam Spirit Of The Wolf | 1 | 4 | 4 | 1 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Divo Spirit of the Wolf | 4 | 6.5 | 26 | 13 (50%) | 30.77% | 7.69% | - | - | - |
| Balrog z Peronowki | 6 | 6.33 | 38 | 17 (44.74%) | 58.82% | 11.76% | 23.53% | 5.88% | - |
| Borko Kollárov dvor | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gad Gahlim Grey Diamond | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Keylam Spirit Of The Wolf | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Divo Spirit of the Wolf | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 8.33% | - | 60 cm | - | - | - | 108.3 | 55 | 0.6 |
| Balrog z Peronowki | 38 | 50% | 50% | 21.05% | - | 69.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 9 | 55.56% | 44.44% | 60% | - | 68 cm | - | 108.7 | 54 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 3,5 | Jolly z Molu Es | 2,15875% | 21.875 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Bengie z Uher | 0,89777% | 12.5 | 18,84% | 37 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Derek Dakmat | 0,90607% | 12.5 | 21,27% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ajax od Miščicha | 0,24948% | 6.25 | 29,1% | 13 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Dia Kollárov dvor | 0,24157% | 6.25 | 28,12% | 8 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Eda Slňava | 0,12514% | 6.25 | 29,63% | 15 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,6,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,44516% | 11.71875 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 5,35737% |