| Nato: | 08-11-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Yurba II z Peronówki |
| Padre: | Kris Wilcza kraina |
| Allevatore: | Lipowego Rancza |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,43% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.59 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Kris Wilcza krainaHD A ED 0COI: 20.98% |
![]() Bachus Dar wilkaHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Ilmarinen Girios dvasiaHD A -COI: 18.00% |
![]() Cheitan z PeronowkiHD A ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Uni od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|||
Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
||||
![]() Akiko Nemo me impune lacessit- -COI: 20.42% |
![]() Cvako od StarkejHD A ED 0COI: 21.62% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|||
Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
||||
![]() Witty Wolf Eden severuHD A ED 0COI: 19.94% |
![]() Bengie z Katusického dvoraHD A -COI: 16.34% |
Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
||
Dolores Eden severuHD C -COI: 17.86% |
||||
![]() Paige Eden severuHD B -COI: 20.43% |
Crying Wolf LupusHD B -COI: 31.13% |
|||
Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
||||
![]() Yurba II z Peronówki- -COI: 24.52% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Jaud Malý BysterecHD A ED 0COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arin Lipowego Rancza | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Yurba II z Peronówki | 2 | 9 | 18 | - | - | - | - | - | - |
| Jaud Malý Bysterec | 4 | 6.5 | 26 | 16 (61.54%) | 25% | 6.25% | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 7 | 4.14 | 29 | 13 (44.83%) | 84.62% | 7.69% | 7.69% | - | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 4 | 7.25 | 29 | 2 (6.9%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arin Lipowego Rancza | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Yurba II z Peronówki | 18 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jaud Malý Bysterec | 26 | 46.15% | 53.85% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 29 | 41.38% | 58.62% | 50% | 35.29% | 66.8 cm | 62 cm | 107.1 | 56.2 | - | 114.6 | 55.3 | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | 40% | 68.5 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 29 | 34.48% | 65.52% | 40% | 26.32% | 66.8 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,21587% | 7.8125 | 16,29% | 52 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,15953% | 7.8125 | 10,28% | 29 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,11109% | 5.46875 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ada Kollárov dvor | 0,06262% | 3.90625 | 30,94% | 17 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,30222% |