| Nato: | 08-12-2020 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Zima z Lasów Preczowskich |
| Padre: | Cień Wilk z baśni |
| Allevatore: | Zelazny Wilk |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.41 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Cień Wilk z baśniHD A ED 0COI: 22.47% |
![]() Yipon z PeronowkiHD A -COI: 24.25% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
![]() Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Clair de Lune SrdcerváčHD A ED 0COI: 21.16% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Zima z Lasów PreczowskichHD A ED 0COI: 22.52% |
![]() Ares Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
![]() Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Astor Mot'ovský dvor CS- -COI: 4.64% |
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
Candiff Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
|||
Aja Frovan- -COI: 22.43% |
||||
![]() Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Jadiel z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basant Żelazny Wilk | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cień Wilk z baśni | 3 | 3.67 | 11 | - | - | - | - | - | - |
| Yipon z Peronowki | 9 | 6.67 | 60 | 25 (41.67%) | 72% | 16% | 4% | 4% | - |
| Bakain Grey Diamond | 3 | 7.67 | 23 | 5 (21.74%) | 100% | - | - | - | - |
| Argos Spirit of the Wolf | 2 | 3.5 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Derek Dakmat | 6 | 5.83 | 35 | 3 (8.57%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basant Żelazny Wilk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cień Wilk z baśni | 11 | 63.64% | 36.36% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Yipon z Peronowki | 60 | 56.67% | 43.33% | 26.47% | 19.23% | 68.8 cm | 62.2 cm | 106.2 | 54 | 0.6 | 109.3 | 55.1 | 0.6 |
| Bakain Grey Diamond | 23 | 52.17% | 47.83% | 8.33% | - | 67 cm | - | 106 | 55.2 | - | - | - | - |
| Argos Spirit of the Wolf | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Derek Dakmat | 35 | 60% | 40% | 4.76% | - | 70 cm | - | 110 | 52.8 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 3 | Jolly z Molu Es | 2,15875% | 20.3125 | 16,29% | 52 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4,5 | Amálka od Buližníku CS | 0,60233% | 14.84375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 4,5 | Ali Reolup | 0,27771% | 13.28125 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Dia Kollárov dvor | 0,24157% | 7.8125 | 28,12% | 8 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,33486% | 7.8125 | 18,46% | 46 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Borka II z Rosíkova CS | 0,11993% | 4.6875 | 25,57% | 19 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 8 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 10.15625 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Aja Frovan | 0,05902% | 3.90625 | 22,43% | 11 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| COI TOTALE: | 4,28788% |