| Nato: | 18-10-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Fany Vikvel Wolf |
| Padre: | Cherokee Lupus Ardor |
| Allevatore: | Vreteň wolf |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,72% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.13 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Cherokee Lupus ArdorHD A ED 0COI: 21.06% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Capa Negra Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Fany Vikvel WolfHD A ED 0COI: 25.25% |
![]() Gorran Grey Střípek snůHD A -COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
![]() Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
|||
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() Ajša Vikvel wolfHD A -COI: 25.02% |
![]() Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
![]() Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Amir Bonus- -COI: 32.27% |
|
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baltazar Vreteň wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cherokee Lupus Ardor | 4 | 4.25 | 17 | 1 (5.88%) | 100% | - | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 18 | 6.61 | 119 | 53 (44.54%) | 64.15% | 7.55% | 1.89% | 1.89% | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baltazar Vreteň wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cherokee Lupus Ardor | 17 | 64.71% | 35.29% | - | 16.67% | - | 61 cm | - | - | - | 109.8 | 54.1 | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 119 | 60.5% | 39.5% | 6.94% | 21.28% | 66.8 cm | 62.3 cm | 109.7 | 53.9 | 0.6 | 110 | 55.2 | 0.6 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Artex Radov dvor | 0,48115% | 9.375 | 25,81% | 13 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 5,5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,66597% | 11.71875 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,55724% | 10.15625 | 16,65% | 20 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Elbow zo Sennej | 0,23357% | 7.8125 | 20,49% | 21 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| COI TOTALE: | 2,05135% |