| Nato: | 30-08-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Brita Lucky of Luckava |
| Padre: | Andy Dalpet |
| Allevatore: | Bella's Pride |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,7% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.93 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Andy Dalpet- -COI: 19.65% |
![]() Argo z Novobělské kotlinyHD A ED 0COI: 22.44% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Brita z Hvozdecké kotlinyHD A -COI: 18.32% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Keli z Litavské kotlinyHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Brenna ze StudenéhoHD C -COI: 22.37% |
![]() Afis Testamonium diaboliHD A -COI: 16.75% |
![]() Argos Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Hagga Kollárov dvorHD C -COI: 26.45% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Farry Kollárov dvor- -COI: 37.11% |
||||
![]() Aimé Bílý měsíc- -COI: 20.98% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Brita Lucky of LuckavaHD A ED 0COI: 21.82% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Xanthina z Molu EsHD A -COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo Vsacký vlk | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Andy Dalpet | 3 | 4.67 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Argo z Novobělské kotliny | 4 | 4.25 | 17 | 8 (47.06%) | 25% | - | - | - | - |
| Erik z Věrné smečky | 9 | 6.67 | 60 | 30 (50%) | 90% | 10% | - | - | - |
| Bref od Tištínského potoka | 7 | 4.57 | 32 | 9 (28.13%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Kolt Šedá eminence | 3 | 5 | 15 | 3 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo Vsacký vlk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Andy Dalpet | 14 | 57.14% | 42.86% | - | 16.67% | - | 60 cm | - | - | - | 110 | 54.2 | - |
| Argo z Novobělské kotliny | 17 | 64.71% | 35.29% | 9.09% | 16.67% | 67 cm | 60 cm | 109 | 55.2 | - | 106 | 54.2 | 0.7 |
| Erik z Věrné smečky | 60 | 43.33% | 56.67% | 42.31% | 47.06% | 68.2 cm | 63.6 cm | 106.2 | 53.9 | - | 107.4 | 55 | - |
| Bref od Tištínského potoka | 32 | 46.88% | 53.13% | 6.67% | 29.41% | 69 cm | 61.6 cm | 106.1 | 54.5 | - | 109.7 | 55 | - |
| Kolt Šedá eminence | 15 | 80% | 20% | 8.33% | - | 66 cm | - | 108 | 57.5 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 0,98665% |