| Datum narození: | 20-12-2019 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | |
| Mikročip: | |
| Matka: | Angie Ferra Buddywolf |
| Otec: | Enuk Waawanyanka |
| Chovatel: | Kamikawolf |
| Majitel: | - |
| Původ: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.61 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
![]() Enuk Waawanyanka- -COI: 22.16% |
![]() Edie SrdcerváčHD A ED 0COI: 19.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Boojaheela WaawanyankaHD A ED 0COI: 21.11% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Aset Voodoo Wolf z PeronówkiHD A -COI: 16.49% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Angie Ferra BuddywolfHD B ED 0COI: 18.32% |
![]() Ferral z Deštné horyHD A ED 0COI: 17.20% |
![]() Art MijaverHD A -COI: 16.91% |
![]() Bazilišek Stín vlkaHD A -COI: 14.16% |
Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Arnie z KamenačekHD C -COI: 14.56% |
Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
|||
Heňa Kysucká hviezdaHD C -COI: 18.03% |
||||
![]() Beky Šedý samotářHD C -COI: 14.53% |
![]() Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() Emmy KuklíkHD A ED 0COI: 19.33% |
![]() AMAROK ARIMMINUM -Mazzoni-HD B ED 0COI: 20.07% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Wolfish Witch z Molu EsHD A -COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Art Kamikawolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Enuk Waawanyanka | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Edie Srdcerváč | 4 | 5.5 | 22 | 8 (36.36%) | - | - | - | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Artex Radov dvor | 3 | 4.33 | 13 | 8 (61.54%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Art Kamikawolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Enuk Waawanyanka | 1 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Edie Srdcerváč | 22 | 68.18% | 31.82% | 6.67% | 14.29% | 66 cm | 60 cm | 110.6 | 53 | - | 110.8 | 54.2 | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Artex Radov dvor | 13 | 53.85% | 46.15% | 57.14% | 50% | 49.8 cm | 60 cm | 102.4 | 53 | - | 122 | 52.5 | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 5.46875 | 35,49% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 7.03125 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Eta Pohostinstvo CS | 0,05354% | 3.90625 | 9,98% | 16 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7 | Atos Heol CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 38 |
| 6 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.03125 | 20,17% | 130 |
| CELKOVÝ COI: | 2,33974% |