| Nato: | 02-02-2021 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2171161 |
| Microchip: | 380260160217302 |
| Madre: | MAIKA LUPO DELL'ASPRO |
| Padre: | CLOVER16 |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,08% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.78 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() CLOVER16- -COI: 22.88% |
![]() BYRON- -COI: 22.33% |
![]() ROLI- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARANEL- -COI: 19.74% |
![]() BEST- -COI: 18.47% |
FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() MAMBA- -COI: 43.80% |
ATROX- -COI: 27.79% |
|||
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() AURORA- -COI: 23.86% |
![]() AMONRA- -COI: 20.79% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ASIA- -COI: 32.81% |
![]() DIRAN- -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() EVA- -COI: 28.86% |
PASCALHD A -COI: 20.65% |
|||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() MAIKA LUPO DELL'ASPRO- -COI: 21.04% |
![]() By Amore Wolfdog BohemiaHD A ED 0COI: 21.20% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Candina Norský vlkHD A ED 0COI: 18.91% |
![]() Crying Wolf EvanderHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
||||
![]() ANAHIHD B ED 0COI: 23.23% |
![]() RINGO PASSO DEL LUPO- -COI: 24.20% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() OARA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 20.83% |
BOREX PASSO DEL LUPOHD B -COI: 19.78% |
|||
URAYA- -COI: 20.00% |
||||
![]() ENGY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARIMMINUM CHALINAHD B -COI: 19.44% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALTO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER16 | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| BYRON | 3 | 5.33 | 16 | 1 (6.25%) | 100% | - | - | - | - |
| ROLI | 5 | 4.2 | 21 | 3 (14.29%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 13 | 5.08 | 66 | 17 (25.76%) | 64.71% | 29.41% | 5.88% | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALTO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER16 | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BYRON | 16 | 43.75% | 56.25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ROLI | 21 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDGAR PASSO DEL LUPO | 66 | 63.64% | 36.36% | 2.38% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | CLOVER | 0,22206% | 7.8125 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7 | OASIA | 0,32492% | 8.59375 | 17,79% | 27 |
| 10 | ♂ 5,6,6,6,7,7 - ♀ 6,6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 14.0625 | 17,24% | 120 |
| 5 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 7 | Juna Hlas divočiny CS | 0,05238% | 7.8125 | 11,78% | 34 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,16654% | 5.46875 | 18,51% | 17 |
| COI TOTALE: | 1,54732% |