| Nato: | 04-11-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Wolfin Girios dvasia |
| Padre: | Yrouel II z Peronówki |
| Allevatore: | Girios dvasia |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | LT |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,8% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.93 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Yrouel II z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.52% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Jaud Malý BysterecHD A ED 0COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Wolfin Girios dvasiaHD A ED 0COI: 20.74% |
![]() Mephisto van GoverwelleHD A -COI: 21.97% |
![]() Amor van Goverwelle- -COI: 19.10% |
![]() Dino z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Bacardi Eden severuHD A -COI: 12.06% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Daša z Braunsteinova dvora CSHD A -COI: 11.32% |
||||
![]() Berry Veľký jarokHD A -COI: 22.46% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Bona Vlčie údolieHD A -COI: 19.05% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Anita zo Sýkorovho dvora- -COI: 23.62% |
||||
![]() Bite Pilkoji Girios dvasiaHD A ED 0COI: 17.21% |
![]() Amír z Vlčej roklinyHD A ED 0COI: 22.91% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Ambra Veľký jarokHD A -COI: 19.69% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Bona Vlčie údolieHD A -COI: 19.05% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
||
Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vilkas Pilkas Girios dvasia | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Yrouel II z Peronówki | 5 | 6.4 | 32 | 1 (3.13%) | 100% | - | - | - | - |
| Body Vlčí démon | 12 | 5.17 | 62 | 45 (72.58%) | 33.33% | 2.22% | 2.22% | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Artex Radov dvor | 3 | 4.33 | 13 | 8 (61.54%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vilkas Pilkas Girios dvasia | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Yrouel II z Peronówki | 32 | 34.38% | 65.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Body Vlčí démon | 62 | 50% | 50% | 6.45% | - | 70.5 cm | - | 107.1 | 54.3 | 0.8 | - | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Artex Radov dvor | 13 | 53.85% | 46.15% | 57.14% | 50% | 49.8 cm | 60 cm | 102.4 | 53 | - | 122 | 52.5 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Askia Slnečný dvor | 0,93507% | 15.625 | 23,73% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Dixon Radov Dvor | 0,92947% | 12.5 | 23,87% | 19 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Tambury z Rosíkova | 0,66317% | 10.9375 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,33298% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Athos Chocholan | 0,23072% | 6.25 | 19,29% | 21 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 7.8125 | 10,28% | 29 |
| COI TOTALE: | 3,32495% |