| Nato: | 27-09-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2110354 |
| Microchip: | 380260004325238 |
| Madre: | BAKSA' |
| Padre: | Xavan spod Ďumbiera |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | BAFFIGO ANDREA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 29% Powered by WGI LAB |
| COI: | 27,5% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.88 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
|
![]() Xavan spod ĎumbieraHD B ED 0COI: 23.37% |
![]() Brit z DubničankyHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermiona Oskár DórHD B -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Isis DakmatHD A -COI: 26.35% |
![]() Echo z Údolí tichaHD A ED 0COI: 26.98% |
![]() Argo Tajomný tulákHD A -COI: 27.25% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Daria z Údolí tichaHD A -COI: 23.78% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
|||
Alexa z Porčova mlýnaHD C -COI: 18.92% |
||||
Jenny von der WolfsschleifeHD A ED 0COI: 25.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
|||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() BAKSA'HD A ED 0COI: 24.47% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Jasna Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.55% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Falin Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Eška z Rofa- -COI: 25.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALUHKSIS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BAKSA' | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Jasna Zlatá Palz | 4 | 2.25 | 9 | 3 (33.33%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| Falin Zlatá Palz | 2 | 10 | 20 | 7 (35%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Gerda z Rofa | 4 | 8 | 32 | 11 (34.38%) | 36.36% | 45.45% | 9.09% | 9.09% | - |
| Eška z Rofa | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | - | 100% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALUHKSIS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BAKSA' | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jasna Zlatá Palz | 9 | 11.11% | 88.89% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Falin Zlatá Palz | 20 | 65% | 35% | 15.38% | 14.29% | 68 cm | 62 cm | 102 | 55 | - | - | - | - |
| Gerda z Rofa | 32 | 53.13% | 46.88% | 5.88% | 26.67% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Eška z Rofa | 6 | 50% | 50% | - | 33.33% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Carr Malý Bysterec | 3,6809% | 25 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Hitt spod Ďumbiera | 1,72403% | 18.75 | 23,54% | 97 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,33158% | 7.8125 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Miňa Ruskov dvor CS | 0,11099% | 7.8125 | 16,59% | 8 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Aragorn Potomok vlkov | 0,12324% | 7.8125 | 27,7% | 8 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dia Kollárov dvor | 0,12079% | 4.6875 | 28,12% | 8 |
| 8 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 6,34591% |