| Nato: | 02-11-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Helza z Blatnických vinic |
| Padre: | Drausus Z Molu Es |
| Allevatore: | Jižní strana ráje |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.81 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Drausus Z Molu EsHD A ED 0COI: 21.47% |
![]() Q-AKU LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.96% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Helza z Blatnických vinic- -COI: 19.27% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
![]() Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Aris Hlas divočiny CSHD C -COI: 13.77% |
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
![]() Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Atos Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||
Ada Hreškov dvor CS- -COI: 10.24% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Cassy z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ciri Jižní strana ráje | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Helza z Blatnických vinic | 3 | 2.33 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Cassy z Blatnických vinic | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Aika z Vlčího dubu | 7 | 7.57 | 53 | 15 (28.3%) | 86.67% | 6.67% | 6.67% | - | - |
| Fea z Ponického dvora | 5 | 7.2 | 36 | 18 (50%) | 66.67% | 22.22% | 5.56% | 5.56% | - |
| Cira z Ponického dvora | 4 | 3.75 | 15 | 3 (20%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ciri Jižní strana ráje | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Helza z Blatnických vinic | 7 | 42.86% | 57.14% | 33.33% | 25% | 67 cm | 64 cm | 107.5 | 53 | - | 107.8 | 53.9 | - |
| Cassy z Blatnických vinic | 7 | 28.57% | 57.14% | 50% | 25% | 66 cm | 63 cm | 110.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Aika z Vlčího dubu | 53 | 54.72% | 45.28% | 24.14% | 37.5% | 67.6 cm | 63 cm | 108.4 | 54.5 | - | 111.8 | 55 | 0.6 |
| Fea z Ponického dvora | 36 | 44.44% | 55.56% | 31.25% | 50% | 68.6 cm | 63 cm | 109 | 53 | - | 111.4 | 54.2 | - |
| Cira z Ponického dvora | 15 | 60% | 40% | 11.11% | 33.33% | 65 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,70573% | 18.75 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | CUTT | 0,31728% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Adon Kanakor CS | 0,11215% | 4.6875 | 16,81% | 10 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Dyna ze Slivníku CS | 0,11407% | 5.46875 | 18,79% | 11 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Adon Irpruš | 0,05712% | 3.90625 | 21,06% | 43 |
| 5 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 2,69876% |