| Nato: | 13-10-2009 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Aika z Vlčího dubu |
| Padre: | Unkas z Molu Es |
| Allevatore: | z Blatnických vinic |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,23% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.87 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A63 Og P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Cassy z Blatnických vinic x Argo Přízrak Karpat 2012-12-28 | |||||
| Héra z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | A63,0 OF Xf111,11 Xv55,56 Xh0,69 P1 Xhs19,05 Xb18,25 Xe |
| Helza z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | |
| Hektor z Blatnických vinic ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A66 OF Xf110,6 Xv54,5 P1 |
| Haidy z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | A62,0 Xf114,52 Xv54,84 Xh0,69 Xhs20,16 Xb19,35 Xe |
| H z Blatnických vinic ♁ | - | - | - | - | |
| H z Blatnických vinic | - | - | - | - | |
| H z Blatnických vinic ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cassy z Blatnických vinic | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Aika z Vlčího dubu | 7 | 7.57 | 53 | 15 (28.3%) | 86.67% | 6.67% | 6.67% | - | - |
| Fea z Ponického dvora | 5 | 7.2 | 36 | 18 (50%) | 66.67% | 22.22% | 5.56% | 5.56% | - |
| Cira z Ponického dvora | 4 | 3.75 | 15 | 3 (20%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cassy z Blatnických vinic | 7 | 28.57% | 57.14% | 50% | 25% | 66 cm | 63 cm | 110.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Aika z Vlčího dubu | 53 | 54.72% | 45.28% | 24.14% | 37.5% | 67.6 cm | 63 cm | 108.4 | 54.5 | - | 111.8 | 55 | 0.6 |
| Fea z Ponického dvora | 36 | 44.44% | 55.56% | 31.25% | 50% | 68.6 cm | 63 cm | 109 | 53 | - | 111.4 | 54.2 | - |
| Cira z Ponického dvora | 15 | 60% | 40% | 11.11% | 33.33% | 65 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,90746% | 12.5 | 19,43% | 34 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,70131% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Dina z Banišťa CS | 0,1052% | 6.25 | 8,72% | 27 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Dan Balmar CS | 0,05632% | 4.6875 | 16,94% | 54 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,18229% | 5.46875 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 2,16535% |