| Born: | 02-11-2018 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Helza z Blatnických vinic |
| Father: | Drausus Z Molu Es |
| Breeder: | Jižní strana ráje |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.81 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Drausus Z Molu EsHD A ED 0COI: 21.47% |
![]() Q-AKU LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.96% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Helza z Blatnických vinic- -COI: 19.27% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
![]() Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Aris Hlas divočiny CSHD C -COI: 13.77% |
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
![]() Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Atos Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||
Ada Hreškov dvor CS- -COI: 10.24% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Cassy z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cormac Jižní strana ráje | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Drausus Z Molu Es | 4 | 4 | 16 | 2 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Q-AKU LUPI DEL MONTALE | 12 | 6 | 72 | 22 (30.56%) | 59.09% | 13.64% | 4.55% | 9.09% | 4.55% |
| Chett Malý Bysterec | 7 | 5.29 | 37 | 14 (37.84%) | 71.43% | 21.43% | 7.14% | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cormac Jižní strana ráje | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Drausus Z Molu Es | 16 | 56.25% | 43.75% | 33.33% | 14.29% | 66.7 cm | 59 cm | 108 | 54.5 | 0.6 | 106.8 | 53.4 | - |
| Q-AKU LUPI DEL MONTALE | 72 | 45.83% | 54.17% | 3.03% | - | 67 cm | - | 104.5 | 53 | - | - | - | - |
| Chett Malý Bysterec | 37 | 62.16% | 37.84% | 4.35% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 34 | 58.82% | 41.18% | 15% | 35.71% | 69.7 cm | 64.4 cm | 109.7 | 54.9 | - | 109.5 | 54.8 | 0.7 |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,70573% | 18.75 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | CUTT | 0,31728% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Adon Kanakor CS | 0,11215% | 4.6875 | 16,81% | 10 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Dyna ze Slivníku CS | 0,11407% | 5.46875 | 18,79% | 11 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Adon Irpruš | 0,05712% | 3.90625 | 21,06% | 43 |
| 5 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| COI TOTAL: | 2,69876% |