| Nato: | 15-11-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Hattie-Mae von Königs-Terry |
| Padre: | Vanilla od Úhoště |
| Allevatore: | von Königs-Terry |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RO |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,42% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 100.00 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.90 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Vanilla od ÚhoštěHD B -COI: 19.43% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
![]() Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
![]() Fallko Kollarov DvorHD B -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Crying Wolf BrizaHD B -COI: 25.79% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Fehérlófia Durcás DorkaHD C -COI: 16.83% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
|
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Hattie-Mae von Königs-Terry- -COI: 21.89% |
![]() Daylight de l'Arche du FérionHD B -COI: 21.47% |
![]() ARAGONTATRA- -COI: 22.90% |
![]() ARIMMINUM PRINZDRAKONHD A ED 0COI: 19.00% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA DYANIHD A ED 0COI: 20.53% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
||||
![]() EAYLA PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() Crying Wolf AthenaHD A -COI: 19.71% |
![]() DARWIN- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odin von Königs-Terry | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vanilla od Úhoště | 10 | 2.4 | 24 | 3 (12.5%) | - | 33.33% | - | - | - |
| Blue de la Louve Blanche | 11 | 6.18 | 68 | 11 (16.18%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Crying Wolf Merlin | 14 | 6.07 | 85 | 8 (9.41%) | 50% | 25% | - | 12.5% | 12.5% |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odin von Königs-Terry | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vanilla od Úhoště | 24 | 37.5% | 58.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Blue de la Louve Blanche | 68 | 50% | 50% | 2.94% | 11.76% | 67 cm | 61.5 cm | - | - | - | 111.5 | 55.7 | - |
| Crying Wolf Merlin | 85 | 44.71% | 55.29% | 2.63% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Ali Reolup | 0,44434% | 14.0625 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 7.03125 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 7,7 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Atos Heol CS | 0,05361% | 3.90625 | 12,32% | 38 |
| COI TOTALE: | 0,96016% |