| Nato: | 24-05-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Aura z Údolia vlkov |
| Padre: | Taranis spod Ďumbiera |
| Allevatore: | Lupus Aurea |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,42% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.39 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A68 K1 Of P3 Xv54,41 Xf107,35 Xh0,647 |
| Contatti: |
![]() Taranis spod ĎumbieraHD A ED 1COI: 22.99% |
![]() Caspar Grey DiamondHD B ED 0COI: 22.72% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
![]() Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Aura z Údolia vlkovHD A ED 0COI: 24.24% |
![]() Alby Vikvel wolfHD A ED 0COI: 25.02% |
![]() Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
![]() Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Amir Bonus- -COI: 32.27% |
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Connie Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Aspen Lupus Aurea x Briana Vilhanov dvor 2023-01-23 | |||||
| Gioia Vilhanov dvor ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | |
| Garon Vilhanov dvor ♂ | - | - | - | - | |
| Gianna Vilhanov dvor ♁ | - | - | - | - | |
| Aspen Lupus Aurea x Zdychavský vlk Búrka 2023-10-01 | |||||
| Atlas Z letnej Búrky ♂ | - | - | - | - | |
| Annie Z letnej Búrky ♁ | - | - | - | - | |
| Archie Z letnej Búrky ♂ | - | - | - | - | |
| Arianna Ashiití Z letnej Búrky ♁ | - | - | - | - | |
| Ariel Z letnej Búrky ♁ | - | - | - | - | |
| Arven Z letnej Búrky ♁ | - | - | - | - | |
| Aslan Z letnej Búrky ♂ | - | - | - | - | |
| Aspen Lupus Aurea x Isis Dakmat 2023-12-19 | |||||
| Argan II spod Ďumbiera ♂ | - | - | - | - | |
| Asher II spod Ďumbiera ♂ | - | - | - | - | |
| Astor II spod Ďumbiera ♂ | - | - | - | - | |
| Aspen Lupus Aurea x Aria z Novej Vsi 2024-11-20 | |||||
| Dory z Údolia Starej hory ♁ | - | - | - | - | |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Dog Show 2026 Giudice: Marova Petra |
07-06-2026 | Working class | Molto buono | 2 | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aspen Lupus Aurea | 4 | 3.5 | 14 | 5 (35.71%) | 20% | - | - | - | - |
| Taranis spod Ďumbiera | 8 | 5.38 | 43 | 25 (58.14%) | 80% | - | - | - | - |
| Caspar Grey Diamond | 10 | 5.9 | 59 | 37 (62.71%) | 37.84% | 21.62% | 5.41% | 8.11% | - |
| Draco z Peronowki | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Akim Slnečný dvor | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Aragorn Potomok vlkov | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aspen Lupus Aurea | 14 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Taranis spod Ďumbiera | 43 | 53.49% | 46.51% | 30.43% | 20% | 66.6 cm | 62.3 cm | 108.3 | 55.4 | 0.6 | 107.4 | 56.1 | 0.7 |
| Caspar Grey Diamond | 59 | 55.93% | 44.07% | 9.09% | 11.54% | 66.3 cm | 60.7 cm | 107.4 | 55.2 | 0.6 | 110.4 | 54.9 | 0.6 |
| Draco z Peronowki | 22 | 68.18% | 31.82% | 6.67% | 14.29% | 65 cm | 67 cm | - | - | - | 107.5 | 53 | - |
| Akim Slnečný dvor | 5 | 80% | 20% | 25% | 100% | 64 cm | 62 cm | 111.7 | 55.5 | - | 112.9 | 51.6 | - |
| Aragorn Potomok vlkov | 8 | 25% | 75% | 50% | 33.33% | 68 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,85229% | 12.5 | 21,02% | 36 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Dixon Radov Dvor | 0,92947% | 12.5 | 23,87% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Artex Radov dvor | 0,48115% | 12.5 | 25,81% | 13 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,6,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,88795% | 13.28125 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ajbix Mrazivé ticho | 0,05373% | 3.90625 | 12,49% | 32 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 4.6875 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 3,26113% |