| Nato: | 20-03-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1983335 |
| Microchip: | 380260101354655 |
| Madre: | NAMYMONTALE |
| Padre: | Taabernakkelin Leroy |
| Allevatore: | TWEEDIE ROBERT MATTEO |
| Proprietario: | TWEEDIE ROBERT |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,68% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.69 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
+393394202980
|
![]() Taabernakkelin LeroyHD A ED 0COI: 26.44% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Elys spod ĎumbieraHD C -COI: 26.19% |
![]() Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
![]() Amir Bonus- -COI: 32.27% |
Flit z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
|
Aja Frovan- -COI: 22.43% |
||||
![]() Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
|||
Cortina Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() NAMYMONTALEHD B ED 0COI: 20.45% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
![]() Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Arab MidgardhusHD A ED 0COI: 26.91% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Freya Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
||
Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() WAPI LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Nanuk new montale spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.94% |
![]() Bajkal Tajomný tulákHD A -COI: 25.81% |
Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
|
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|||
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() RAY OF SUN LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||
Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raduno di Verona Giudice: Korozs Andras (HU) |
14-12-2019 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | - | |
||
| Internazionale di Massa Giudice: Baria Maurizio |
05-01-2020 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AVILA LUPUSGAIUS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NAMYMONTALE | 1 | 3 | 3 | 2 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| WAPI LUPI DEL MONTALE | 1 | 5 | 5 | 3 (60%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| RAY OF SUN LUPI DEL MONTALE | 7 | 3.29 | 23 | 14 (60.87%) | 50% | 7.14% | 7.14% | 7.14% | - |
| ARIMMINUM OBRA | 6 | 5.5 | 33 | 14 (42.42%) | 92.86% | 7.14% | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AVILA LUPUSGAIUS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NAMYMONTALE | 3 | 33.33% | 66.67% | 100% | - | 68 cm | - | 109.4 | 54 | 0.6 | - | - | - |
| WAPI LUPI DEL MONTALE | 5 | 80% | 20% | - | 100% | - | 64 cm | - | - | - | 112.5 | 54.7 | 0.7 |
| RAY OF SUN LUPI DEL MONTALE | 23 | 39.13% | 60.87% | 11.11% | 21.43% | - | 21 cm | - | - | - | 36 | 18.3 | 0.2 |
| ARIMMINUM OBRA | 33 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Hitt spod Ďumbiera | 0,86201% | 15.625 | 23,54% | 97 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Aida Vlčí démon | 0,87384% | 15.625 | 19,42% | 16 |
| 3 | ♂ 3,5 - ♀ 7 | Artex Radov dvor | 0,24057% | 16.40625 | 25,81% | 13 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Hero z Rofa | 0,22792% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Athos Chocholan | 0,11536% | 6.25 | 19,29% | 21 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,0555% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 7.03125 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7,7 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| COI TOTALE: | 2,61292% |